Масові старти на Адміральській

Спорт

  25 Июн , 2009

У суботу, 20 червня 2009 року, в рамках Всеукраїнського олімпійського дня бігу на підтримку ініціативи Міжнародного олімпійського комітету та Національного олімпійського комітету України у Миколаєві на вулиці Адміральській пройшов Олімпійський день бігу під назвою "Миколаївці, станьте в ряди олімпійців" за наступною програмою:

 

– заїзд на візках (люди з обмеженими фізичними можливостями);
– дошкільнята (дівчата і хлопчики);
– представники органів державної влади, місцевого самоврядування;
– дівчата 10-16 років;
– хлопці 10-16 років;
– молодь та студенти;
– представники ДЮСШ м. Миколаєва.

 

У змаганнях взяли участь усі бажаючі мешканці Миколаєва, представники органів державної влади, місцевого самоврядування, адміністрації Центрального району, міськвиконкому, облдержадміністрації, громадських організацій, відомі спортсмени, тренери, олімпійські чемпіони, діти, учнівська та студентська молодь, люди різних вікових категорій незалежно від рівня підготовленості. Кожен учасник отримував номер та сертифікат, який підтверджував участь у Всеукраїнському олімпійському дні.

 

Відкрив захід привітальним словом начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Олександр Садовський, далі розпочався перший забіг. Діти з підліткового клубу "Ровесник" (педагог-організатор – Катерина Берест) охоче взяли участь у забігу на 100 м та показали гарний результат, молодь з МОВ ВМГО "Союз молоді регіонів України" (керівник – Микола Жук) підтримали акцію та залюбки пробігли на дистанції 500 м.

 

Свято пройшло на високому рівні, і всі учасники забігу отримали масу задоволення, адреналіну та спортивного азарту від стартів заходу. Наприкінці всі переможці та призери були нагороджені медалями, грамотами, призами та іншою атрибутикою від організаторів.

Андрій КУЗЮК,
голова Центральної
районної м. Миколаєва МОВ ВМГО "Союз молоді
регіонів України",
член Партії регіонів

Сообщение:

*

НОВОСТИ