Нічого святого

Право

  23 Июн , 2009

Правоохоронцями затримано 30-річного  наркозалежного мешканця Миколаївської області. Чоловік обґрунтовано підозрюється у скоєнні крадіжок з православних церков Миколаївщини.
Поточного року в Миколаївській області було скоєно ряд крадіжок з православних храмів. Грабіжник проникав до будівель через вікна, попередньо розбивши скло, та особливо не був розбірливий – брав усе, що, на його думку, було можливо досить швидко реалізувати. Мета пограбувань була однією – заробити на чергову дозу наркотиків. Від руки злодія потерпіли церкви Березанського, Миколаївського та Жовтневого районів, з яких були викрадені гроші з церковних кас, ікони та речі, за допомогою яких священослужителі проводили служби.
Ці резонансні злочини перебували на особистому контролі начальника УМВС, а на пошуки зловмисника були задіяні кращі фахівці розшукової справи.
Правоохоронцями проводяться слідчі дії та з’ясовується причетність затриманого до скоєння аналогічних злочинів у сусідніх регіонах. Порушено кримінальну справу за ознаками статті 185 ч. 3 КК України – "Крадіжка із проникненням у житло, інше приміщення".

 

ВЗГ УМВС України
в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ