Передчуття шаленого кохання закінчилося вбивством

Право

  16 Июн , 2009

У м. Первомайську 40-річний чоловік разом зі своєю 38-річною подругою Оленою вирішили весело провести час. Для того, щоб час у квартирі Олексія пройшов ще веселіше, Олена вирішила запросити свою 25-річну подругу. Коли "трійця" зібралася у помешканні, на столі відразу з’явилися спиртні напої та закуска. Між двома жінками та чоловіком за чаркою горілки проходила доброзичлива бесіда, яка з часом стала набувати інтимного змісту. У трійці на якусь мить з’явилося передчуття найближчого здійснення еротичних фантазій. Але та чимала кількість вжитого алкоголю зробила свою "чорну справу".
На першому етапі горілка викликала бурю ревнощів у Олени до своєї подруги, яку вона сама ж і привела на вечірку. Будучи на підпитку, жінки почали сваритися і якщо спочатку це була словесна лайка, пізніше вона переросла вже у бійку. Олексій спочатку лише спостерігав за таким дійством, але під впливом того ж алкоголю вирішив втрутитися у розбірки. Фінал "веселощів" – бездиханне тіло подруги Олени. Вирішивши привести до тями дівчину, парочка віднесла тіло до ванної кімнати, змили з неї кров, вимивши її під душем. Жінка так і не подавала ознак життя. Витягнувши тіло з ванни на підлогу, обидва почали її "рятувати" – робити штучне дихання та масаж грудної клітки, але все було марно.
Комусь з коханців спало на думку позбутися тіла. У Олексія знайшлася у квартирі велика господарська сумка, в яку вони упакували труп дівчини та у сутінках винесли до річки, берег якої знаходився майже поруч з домівкою. "Замітаючи сліди", чоловік та жінка вкинули сумку з кримінальним вантажем з містка у воду та, не поспішаючи, подалися додому. Через декілька хвилин вони побачили наряд патрульної служби міліції, який рухався їм назустріч. Невідомо, що саме їх спонукало на те, щоб почати виказувати своє кохання один до одного – парочка почала палко цілуватися, обійматися, нібито мало звертаючи увагу на оточуючих. Однак міліціонери відразу ж запідозрили у цьому щось не ладне. Оглянувши місце, звідки направлялися Олексій та Олена, правоохоронці побачили труп дівчини, який плавав на мілині біля містка. Підозрюваних у скоєнні злочину відразу ж затримали та доставили до райвідділу, де вони зізнались у причетності до скоєного, але кожен, не вважаючи себе винним, почав свідчити проти іншого. На даний час правоохоронцями проводяться слідчі дії, які з часом прояснять картину подій того вечора та встановлять ступінь провини кожного з її учасників.

Владислав ГНАТЕНКО,
ВЗГ УМВС України в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ