Официально

  16 Июл , 2009

15 липня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики, земельних відносин, сільського будівницт-ва та соціального розвитку села.
Депутати разом із головою обласної ради Тетяною Демченко ознайомились із ситуацією на ринку сільськогосподарської продукції області та висловили своє незадоволення цінами на зерно. Реалізація зерна сьогодні проводиться за нижчими цінами, ніж є його собівартість. Депутати вирішили підготувати звернення від усіх фракцій обласної ради до Кабінету Міністрів України з проханням переглянути принципи формування цін на зерно.

 

За словами керівника обласної ради, через низькі ціни в агропромисловому комплексі області склалася критична ситуація, яка може негативно вплинути на продовольчу безпеку держави. Адже, незважаючи на успіхи миколаївських аграріїв, хлібороби не мають змоги реалізувати збіжжя.

 

Також депутати розглянули стан та перспективи розвитку племпідприємств та вирішили звернутися до українського уряду стосовно кризової ситуації зі зменшення поголі-в’я великої рогатої худоби та виробництва м’яса в Україні.

 

Під час засідання постійної комісії депутати ініціювали організацію та проведення обласного конкурсу, аби відзначати кращих працівників агропромислового комплексу премією імені Героя України Федора Антоновича Іванова.

 

***
Як завжди, на особистому прийомі до голови обласної ради Тетяни Демченко зверталися жителі області зі своїми життєвими проблемами, що потребують негайного вирішення.

 

Так, протягом двох років Герой Соціалістичної Праці Марія Стрекалова зверталася до різних державних інстанцій, і, врешті-решт, попросила про допомогу голову обласної ради. Марія Іванівна не може використовувати свій земельний пай, бо ділянка непридатна до використання і необхідно викорчувати старий плодовий сад. Тетяна Василівна повідомила ветерану, що депутати вже виділили достатню суму коштів підприємству, в оренді якого її земельний пай, саме на ці роботи, і невдовзі проблему буде вирішено.

 

Жителі села Мар’ївка Баштанського району звернулися по допомогу в отриманні на руки договорів оренди земельних ділянок, які їм не віддає орендатор. У той же час він не розраховується з ними за оренду в обсягах, які встановлені за законом. Тетяна Василівна пообіцяла, що цим питанням займуться фахівці обласного та районного рівнів, і найближчим часом воно буде вичерпано.

 

Також до голови обласної ради звернулась Миколаївський сільський голова Жовтневого району разом зі своїми односельчанами. Вже не перший рік по селу їздить великотоннажний транспорт. Як наслідок – розбита дорога, неприємний шум та постійна небезпека для дітей. Керівник обласної ради дала доручення юристам розібратись у ситуації та пообіцяла, що обласна та районна влада спільно виїдуть на місце та розглянуть цю складну для людей проблему.

 

м. Первомайськ
Міський голова Людмила Дромашко провела нараду з керівниками комунальних підприємств міста та посадовцями управління житлово-комунального господарства міської ради. Під час наради було обговорено стан підготовки до осінньо-зимового періоду, проблему з недостатньою потужністю водовідводів.
Останнім часом в Первомайську серйозною проблемою став сухостій. Тому, під час виступу в радіопередачі "Про владу і не тільки", Людмила Григорівна закликала мешканців міста більше співпрацювати відносно спилювання сухих дерев. Також міський голова відповіла на численні запитання радіослухачів. Зокрема, розповіла про ремонт дороги в районі медичного училища, стан справ із пасажирськими перевезеннями пільгової категорії з віддаленого району "Цукровий завод". Людмила Григорівна повідомила мешканців міста про роботу підприємств Первомайська, залучення інвестицій та підготовку до опалювального сезону.


Миколайвський район

Заступник голови обласної ради Володимир Пащенко взяв участь у семінарі з селищними та сільськими головами на тему проблеми впровадження енергозберігаючих технологій на об’єктах соціально-культурної сфери. Також в заході взяли участь голова районної ради Юрій Серебряков, голова райдержадміністрації Олександр Біжан, директор ДП "Племпродуктор "Степове", Герой Соціалістичної Праці Володимир Погорєлов, державні службовці, фахівці.

 

Учасники семінару обговорили досвід Дніпропетровська зі встановлення різноманітних систем електроопалення, побували у Зеленогайському дитячому садку, де вже підключено електроопалення, ознайомились із роботою місцевої школи, відвідали фельдшерсько-акушерський пункт та бібліотеку. На сьогодні електроопалення вже підключено в Комсомольському, Кіровському, Червонопільському дитсадках, але керівництво району не зупиняється на досягнутому. Інші об’єкти соціального значення, де немає опалення, планується електрифікувати найближчим часом.

 

Володимир Пащенко подякував районній владі за запрошення та наголосив, що Миколаївський район посідає третє місце в області щодо виділення коштів з місцевого бюджету на розвиток соціальної сфери та за рівнем освоєння обласних субвенцій.

 

В смт Ольшанське відбулася спільна нарада керівництва районної ради та райдержадміністрації із запрошеними депутатами районної та селищної рад стосовно найактуальніших проблем життя територіальної громади. Присутні обговорили стан підготовки об’єктів соціально-культурної сфери Ольшанської селищної ради до роботи в зимовий період, роботу ТОВ "Ольшанський водоканал" з обслуговування жителів селища. За результатами обговорення Ольшанському селищному голові та директору ТОВ "Ольшанський водоканал" надані рекомендації щодо усунення всіх існуючих недоліків.

 

Снігурівський район
Жнива в районі вступають у завершальну фазу. Хлібороби високими темпами ведуть обмолот вирощеного врожаю. Серед лідерів цьогорічної жнивної кампанії трудівники ДП "Південне", які за короткі строки впоралися із збиранням хліба на площі 2261 гектар. Привітати трудовий колектив із завершенням жнив завітали голова районної ради Валерій Козирєв та голова районного комітету профспілки працівників агропромислового комплексу Ганна Зайцева. Керівникові підприємства Олександру Лаврухіну вручили грамоту та запашний коровай.

 

Вдруге з приємною місією голова районної ради Валерій Козирєв завітав до ПОСП "Веселий Кут-ІІІ". Тут знову вітали комбайнера Дмитра Юхименка, який комбайном "ДОН-1500Б" намолотив за день 128 тонн пшениці.Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ