Официально

  21 Июл , 2009

 

Новобузький район
У центрі Нового Буга відбулось урочисте відкриття оновленого дитячого майданчика в містечку "Країна чудес". Ініціаторами акції, спонсорами та виконавцями відновлювальних робіт стали депутати районної та міської рад від Партії регіонів. Збудоване в 1986 році дитяче містечко відчуло на собі всі негаразди періоду перебудови, економічної кризи та хронічної нестачі коштів у місцевому бюджеті. Але в 2009 році, напередодні Дня захисту дітей, за згоди виконкому міської ради, депутати-регіонали розпочали ремонтні роботи в улюблену місці відпочинку жителів району. Їх ініціативу підтримали студенти педагогічного коледжу, які прибирали територію містечка. Символічний ключ від "Країни чудес" вручив голові міської ради Валентині Остапенко керівник районної організації Партії регіонів, депутат обласної ради Віктор Лагодієнко

 

***
Першими в районі завершили жнива трударі СТОВ "Зірка" під керівництвом депутата районної ради С.В. Незнанюка. Врожайність озимого ячменю в середньому становить 38,5 центнера з гектара, озимої пшениці – 40 центнерів з гектара. Особливо відзначились на комбайнах "Джон Дір" і СК-6 "Нива" Олександр Юр’єв, Володимир Атамас, брати Сергій та Олександр Дорошенки. А механізатори Юрій Гілецький та Михайло Коломийченко підготували ґрунт під сівбу озимих.

 

***
Указом Президента України за материнську самовідданість, зразкове виховання дітей та забезпечення їх всебічного розвитку почесне звання мати-героїня присвоєно восьми новобужанкам: Марії Буньо, Галині Вагнер, Єві Гармаш, Наталії Кучер, Марії Лук’янчук, Катерині Пихтиній, Зінаїді Хавелі та Олександрі Цегельній.

 

м. Первомайськ
Під головуванням міського голови Людмили Дромашко відбулось засідання тристоронньої соціально-економічної ради при виконавчому комітеті Первомайської міської ради.

 

Під час засідання присутні внесли зміни до складу ради, обравши співголовами представників найбільших машинобудівних бюджетоутворюючих підприємств міста. Від роботодавців співголовою став голова правління АТВТ "Первомайськдизельмаш" М.А. Юдін, а від профспілок – голова профспілки ВАТ "Завод "Фрегат" Г.А. Борик.

 

Члени соціально-економічної ради детально обговорили оновлену Угоду між Первомайським міськвиконкомом, організацією роботодавців та представниками профспілок міста на 2008-2010 роки з соціально-економічних питань, внесли деякі доповнення і пропозиції.

 

Жваве обговорення викликали питання щодо забезпечення своєчасного і повного виконання Програми зайнятості населення за І півріччя 2009 року та питання проведення реформування житлово-комунального господарства міста.

 

***
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях О.І. Людкевич провів засідання координаційної ради з питань розвитку підприємництва в місті. Члени ради обговорили та надали пропозиції до проектів деяких регуляторних актів рішень міської ради, ознайомились з методичними рекомендаціями щодо створення і організації діяльності місцевих та регіональних галузевих рад підприємців.Новоодеський район

Результати роботи тваринницької галузі району в першому півріччі поточного року дещо покращились у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Виробництво молока у сільгосппідприємствах збільшилося на 98 тонн, м’яса – на 57 тонн. Завдяки організаційно-технічним заходам у сільгосппідприємствах досягнуто зростання продуктивності худоби. Надій молока на корову зріс на 135 кг і становить 1781кг.

 

Кращих показників досягли тваринники СЗАТ "Південний колос", де приділяють особливу увагу годівлі та утриманню тварин. На підприємстві одержали 2146 кг молока від корови, що на 156 кг більше, ніж торік.

 

На належному рівні ведеться селекційно-племінна робота. Створено племзавод червоної степової породи корів у СЗАТ "Південний колос" та племпродуктор української червоної молочної – у СЗАТ "Україна". Усього в районі працюють 99 ферм, де утримується 5 і більше корів і де сьогодні дбають про поліпшення племінної справи, нарощування поголів’я, підвищення його продуктивності та збільшення обсягів валового виробництва молока.

 


Прес-служба облради

Сообщение:

*

НОВОСТИ