Официально

  28 Июл , 2009

 

Заступник голови обласної ради Володимир Пащенко взяв участь в урочистих заходах до 185-ї річниці утворення в Миколаєві Морських зборів. Володи-мир Валентинович привітав присутніх із визначною датою та відродженням у Миколаєві славної традиції морських офіцерів. Учасники поклали квіти до пам’ятників видатним миколаївським адміралам, завітали до Музею суднобудування і флоту та відвідали святковий концерт у Миколаївському художньому російському драматичному театрі.

 

***
За результатами особистого прийому громадян, який відбувся 14 липня, та звернення мешканців села Миколаївське Жовтневого району щодо руйнації автодороги по вулиці Заводській унаслідок проїзду великовантажного транспорту, голова обласної ради Тетяна Демченко створила робочу групу для вивчення ситуації.

 

Минулого тижня робоча група у складі депутатів обласної ради Миколи Васильовича Жука та Олександра Антоновича Усенка, спеціалістів виконавчого апарату обласної ради виїхала на місце. Депутати зустрілись із заступником голови Жовтневої районної адміністрації Русланом Рашидовичем Валієвим, керівництвом обласної державної автомобільної інспекції та служби автомобільних доріг. Також члени робочої групи поспілкувались із жителями села стосовно складнощів, які створює проїзд великовантажного транспорту по селу.

 

Як наслідок, колеги-депутати з сільської ради вирішили розглянути це питання на сесії. 22 липня в селі відбулась сесія сільської ради, де депутати заборонили проїзд транзитного великовантажного транспорту селом. Сьогодні дорогу вже облаштовано плакатами, які сповіщають про заборону проїзду, а до 1 серпня на дорозі з’являться шлагбауми та дорожні знаки. Таким чином однією проблемою у жителів села Миколаївське стало менше.

 


СнІгурІвський район

Сьогодні в районі реалізуються 9 різноманітних проектів та програм з розвитку місцевого самоврядування. Так, Червонопромінський благодійний фонд "Еллада" втілює проект "Тепло в школі – успіх у навчанні". Разом із коштами районного бюджету, Баратівської сільської ради,  самої громадської організації та внеску донорів було залучено 160 тисяч гривень. За ці кошти в Червонопромінському навчально-виховному комплексі замінили старі вікна на сучасні металопластикові. Такі ж роботи сьогодні виконуються в Червонодолинській школі. Тут добру справу почав благодійний сільський фонд "Берегиня". На ремонт школи громадська організація акумулювала 158 тисяч гривень. Також завдяки співпраці громадських організацій, місцевої влади та грантових коштів буде проведено ремонт Киселівської школи, Галаганівського сільського клубу, водопровідної мережі у Павлівці.

 

Районна рада та центральна районна лікарня взяли участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування і здобули переконливу перемогу. На реалізацію проекту "Сімейний пологовий будинок – як інновація майбутнього" отримано 434 тисячі гривень грантових інвестицій.

 

Долучився район  і до німецького фонду "Пам’ять, відповідальність і майбутнє". Вже виграно 50 тисяч гривень на створення необхідних умов для змістовного відпочинку людей похилого віку у Снігурівці. Зокрема буде закуплено музичні інструменти, меблі тощо.

 

Районна влада і надалі продовжує пошук інвестицій. Цього року, загалом, завдяки участі в конкурсах на кращий проект, до району залучається 1400 тисяч гривень. Таку ж суму снігурівці розраховують отримати і наступного року.

 

Жовтневий район
На сесії Грейгівської сільської ради депутати затвердили звіт про виконання бюджету за І півріччя та спланували свою роботу до кінця року. Також було розглянуто хід виконання декількох програм. Зокрема Програми соціального захисту населення, людей похилого віку, осіб з обмеженими фізичними можливостями та осіб, постраждалих внаслідок чорнобильської катастрофи, Програми "Зайнятість населення Жовт-невого району" та інших.
Також відбулись сесії Галицинівської, Калинівської, Коларівської, Мирнівської сільських рад.

 

Новобузький район
Відбулась ХІХ сесія Баратівської сільської ради. Депутати розглянули питання виконання цільових програм "Новобузька родина", розвитку і функціонування української мови на території громади та програми з відновлення зовнішнього освітлення сільських населених пунктів. На сьогодні лише в 4-х населених пунктах із 7 облаштовано зовнішнє освітлення. Всі 4 тисячі гривень, виділених для цих цілей районною радою, вже вичерпані. Тому депутати прийняли рішення про подальше фінансування заходів програми з місцевого бюджету.

 

На розширеному засіданні комісії з питань освіти, сім’ї, молоді, культури, фізкультури і спорту за участю депутатів районної та міської рад відбулась презентація історико-краєзнавчого нарису Валентини Осіпової "Новобузький край". Це перше видання історико-краєзнавчого характеру, яке містить об’ємну інформацію про історію краю, людей, які внесли великий вклад у розвиток Новобужжя, становлення і розвиток  трудових колективів, підприємств, установ і закладів міста. Книгу та запис гімну Новобузького району отримали в подарунок всі сільські громади, школи та бібліотеки району.


м. Первомайськ

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях В.М. Трянова оглянула з комісією заклади охорони здоров’я міста. Під час об’їзду комісією визначено стан готовності закладів до опалювального сезону 2009-2010 років та намічено шляхи оптимального та найшвидшого вирішення виявлених проблем.

 

На засіданнях постійних комісій міської ради депутати розглянули питання, які будуть винесені на розгляд чергової сесії міської ради. Зокрема, депутати вирішили обговорити на сесії Програму розвитку і використання російської мови в Первомайську на 2009-2010 роки, внести зміни до бюджету міста на поточний рік та розглянути питання про прийняття до комунальної власності газопровідних мереж і споруд міста.

 

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ