Официально

  30 Июл , 2009

 

29 липня відбулось виїзне позачергове засідання постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку  та енергетики в Жовтневому районі. У роботі комісії під керівництвом Володимира Фукса взяли участь заступник голови обласної ради Володимир Пащенко, керівники району та обласних управлінь. Депутати оглянули шляхопровід у Засіллі та обговорили можливі шляхи фінансування ремонтних робіт на даному об’єкті.


 
СнІгурІвський район

У районі проведено урочистості з нагоди закінчення збирання врожаю. Вагомий внесок у снігурівський коровай зробили депутати районної ради Анатолій Бренюк (ПОСП "Веселий кут-ІІІ"), Петро Кугляр (ПОСП "Суворова"), Степан Гошва (ПОСП "Свобода"). Очолювані цими керівниками підприємства і цього року порадували своїми успіхами. Багато сил і організаторських здібностей доклали Червонодолинський, Новотимофіївський та Олександрівський сільські голови. На територіях цих сільських рад багато одноосібників, фермерських господарств, що потребують допомоги. І завдяки чіткій координації роботи, все вирощене було зібрано.

 

***
За участю голови районної ради Валерія Козирєва проведено міжвідомчу нараду, де проаналізовано ефективність використання місцевих бюджетів сільськими радами, вирішено питання благоустрою місць масових розстрілів та пам’ятників на території району. Також учасники наради обговорили стан справ із водозабезпеченням навчальних закладів району.


Баштанський район

Село Новосергіївка відзначило своє 130-річчя від дня заснування. В Новосергіївському сільському клубі зібрались від малого до великого. Серед присутніх були місцеві сільгосптоваровиробники, члени ради соціального партнерства, колишні ветерани праці.

 

Жителів територіальної громади приїхали привітати радник голови районної ради Валентина Павлівна Єланцева, голова районної державної адміністрації Іван Васильович Рубський, начальник відділу освіти райдержадміністрації Любов Іванівна Голодівська.

 

Присутні зазначили, що багато подій сталося на новосергіївській землі і багато людей творили історію цього степового українського села. Село пережило великий голод 1933-1934 років, коли майже 500 чоловік померло в ті роки, а Велика Вітчизняна війна також внесла чорні сторінки в історію Новосергіївки.
Так, із 100 чоловік, які пішли на фронти Великої Вітчизняної війни захищати рідну землю, додому повернулось всього 28. На сьогодні живий у селі лише один учасник Великої Вітчизняної війни – Геннадій Романович Лосєв. Як зазначила радник голови районної ради, безсмертний подвиг новосергіївців вічно буде жити у вдячних серцях своїх земляків.

 

Про це нагадують і впорядковані меморіальні комплекси на території сіл Новосергіївка і Тарасівка. У виступі були згадані імена сільських голів, які в різні часи вносили і продовжують вносити вагомий вклад у розбудову територіальної громади.

 

Цікавий і змістовний фільм про діяльність Новосергіївської сільської ради, її сільгосптоваровиробників підготував сільський голова Іван Олексійович Кожушко спільно з редактором районної радіостудії "Баштанка" Станіславом Володимировичем Мисліцьким.

 

Сільський голова відзначив жителів села Подяками сільської ради та цінними подарунками, а Подяку районної ради отримав депутат Новосергіївської сільської ради, голова ради соціального партнерства, керівник фермерського господарства "Урожай" Олексій Сергійович Шляма.

 

***
Відбулась ХХVІІІ сесія Баштанської міської ради 5-го скликання. У засіданні сесії взяла участь заступник голови районної ради Людмила Луценко. Депутати розглянули майже 20 питань, що є вкрай важливими для життя громади міста. Насамперед депутати розглянули хід виконання Програми "Турбота" щодо соціального захисту людей похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах. Нікого не залишило байдужим важливе питання про хід виконання Комплексної програми профілактики злочинності та вдосконалення системи захисту конституційних прав і свобод громадян. Багато нарікань ви-
словили депутати щодо самогоноваріння в місті та діяльності органів внутрішніх справ. Загалом за І півріччя поточного року на території міста було виявлено 169 правопорушень, з яких 97 були пов’язані із вживанням алкогольних напоїв у невстановлених місцях.

 

У ході сесії депутати також обговорили заходи по облаштуванню пішохідних переходів, установленню дорожніх знаків та освітленню вулиць Баштанки.


Первомайський район

Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, начальника управління праці та соціального захисту населення О.А. Колесніченко відбулося засідання комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків та погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

 

У засіданні комісії взяли участь керівники та головні бухгалтери підприємств Первомайська, в яких є заборгованість по сплаті податків, виплаті заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Члени комісії надали рекомендації керівникам підприємств щодо оперативного погашення заборгованості із зазначених виплат відповідно до розроблених графіків.

 


Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ