Боротьба з наркоділками не припиняється

Право

  28 Июл , 2009

Як свідчить сьогодення, робота по боротьбі з незаконним обігом наркотичних речовин дуже активізувалась. Так, працівниками Департаменту БНОН спільно з Управлінням спеціальних операцій МВС України, разом з досвідченими працівниками Міністерства, Головного управління МВС України в Автономній Республіці Крим, Одеській області, Управління МВС України в Чернігівській області, була виявлена та знешкоджена міжнародна злочинна організація, яка налічувала 30 осіб із числа громадян України, Російської Федерації, Республіки Білорусь, Німеччини, Казахстану. Злочинці упродовж тривалого часу налагодили та використовували міжнародні канали постачання кокаїну і амфетаміну на територію України й інших країн і, таким чином, створили розгалужену мережу його розповсюдження в Санкт-Петербурзі (Російська Федерація), Кельні (Федеративна Республіка Німеччина), Києві, Одесі, Чернігові, Сімферополі, Севастополі, Харкові.
Співробітники СБНОН ММУ УМВС України в Миколаївській області також намагаються не відставати від своїх столичних колег та активно викривають факти незаконного обігу наркотичних речовин.
Згідно зі статистичними даними цього напрямку діяльності роботи міліції, з початку 2009 року було виявлено 375 злочинів, зареєстровано 94 факти збуту наркотиків, 2 факти схилення до вживання наркоречовин, 2 факти утримання нарколабораторій. Припинена діяльність 4-х наркопритонів та задокументовано 2 факти незаконного посіву наркотичних рослин. Порушено 18 кримінальних справ за втягування неповнолітніх у злочинну діяльність, пов’язану з незаконним обігом наркотичних засобів.
Так, у квітні 2009 року затримана 40-річна мешканка м. Миколаєва, яка здійснювала незаконний збут наркотичного засобу – канабісу на території Заводського району. Відносно підозрюваної порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України. Наприкінці березня 2009 року співробітниками сектора по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Миколаївського міського управління була задокументована злочинна діяльність мешканки Ленінського району, 1967 р.н., яка протягом 2009 року здійснювала незаконний збут наркотичного засобу – ацетильованого опію. Відносно зловмисниці порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого
ч. 2 ст. 307 КК України. У червні 2009 року на території Корабельного району співробітниками СБНОН ММУ УМВС викрито групу осіб 1973-го та 1977-го р.н., які разом здійснювали незаконний збут опію. При їх затриманні вилучені гроші, здобуті злочинним шляхом, та наркосировина.

 

Інформ. УМВС

Сообщение:

*

НОВОСТИ