І позмагалися, і відпочили

Спорт

  4 Июл , 2009

 

Вже втретє 27-28 червня в Очакові на базі оздоровчого комплексу "Фрегат", що на Чорноморській косі, проходила спартакіада працівників лісової галузі Миколаївщини. Десять команд, які представляли працівники лісгоспів області та обласного управління лісового і мисливського господарства (ОУЛ МГ), змагалися в шести видах спорту.

 

Зазначимо, що нарівні з чоловіками свою спортивну спритність демонстрували й жіночі команди. Так, найбільше очок у настільному тенісі до свого активу записала команда ДП "Володимирівське ЛГ", у волейболі першу сходинку посіла жіноча команда ДП "Березнегуватське ЛГ".

 

Та особливо запеклою була боротьба за найкращі спортивні результати серед чоловіків. Протягом двох днів спортсмени-лісівники змагалися на футбольному полі, грали у волейбол, настільний теніс, піднімали гирі, випробовували свої сили в армреслінгу. Завершальним акордом спортивних випробувань стало перетягування каната. Це найбільш видовищне змагання й визначило місце кожної з команд у підсумковій таблиці. Тож за кількістю набраних очок два третіх місця посіли команди облуправління та ДП "Березнегуватське ЛГ"; два других – команди Врадіївського та Веселинівського лісгоспів. Кубок переможця III спартакіади Миколаївського ОУЛ МГ цього разу здобув колектив ДП "Миколаївське ЛГ". Найкращих результатів команда-переможниця досягла у волейболі (чол.), з міні-футболу не було рівних команді чоловіків обласного управління, найсильнішими в гирьовому спорті та армреслінгу були працівники Вознесенського та Веселинівського лісгоспів відповідно; у перетягуванні каната – ДП "Врадіївське ЛГ"; у настільному тенісі (чол.) перше місце посіла команда ДП "Очаківське ЛМГ".

 

Підбиваючи підсумки змагань та вручаючи переможцям заслужені нагороди, начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Миколайович Паламарюк подякував лісівникам за високі спортивні результати і побажав нових успіхів у спортивних поєдинках та на робочих місцях. І керівник лісового відомства, і директори лісових господарств щиро дякували працівникам ДП "Очаківське лісомисливське господарство" за хорошу організацію проведення цього спортивного заходу, – вони створили всі умови і для змагань, і для відпочинку на узбережжі Чорного моря.

 

Алла АКІМОВА


НА ЗНІМКАХ: моменти змагань; вручення нагород; команда – володар перехідного Кубка спартакіади 2009 року.

Сообщение:

*

НОВОСТИ