Мажорний старт

Спорт

  9 Июл , 2009

У м. Скадовську Херсонської області було розпочато фінал Всеукраїнських літніх сільських спортивних ігор 2009 року серед дітей. У популярних та масових змаганнях узяли участь збірні команди всіх областей України та Автономної республіки Крим.

Добре зарекомендували себе на спортивних аренах приморського містечка наші земляки. Так, команда Комісарівської загальноосвітньої школи Березанського району виборола високе друге місце у змаганнях із загальної фізичної підготовки. Зазначимо, що це далеко не перший подібний успіх команди, яку тренує талановитий спортивний наставник – учитель фізкультури Комісарівської ЗОШ Віктор Гречан.

 

Порадували і футболісти з смт Березнегувате. Підопічні відомого дитячого тренера Якова Поповича стали володарями бронзових медалей на турнірі з цього найпопулярнішого ігрового виду спорту.

 

Своє вагоме слово сказали й богатирі Миколаївщини. Команда Новоодеської ДЮСШ посіла п’яте місце у змаганнях з важкої атлетики, а вихованці Очаківської ДЮСШ замкнули чільну десятку турніру з греко-римської боротьби.

 

Як зазначає голова обласної ради ФСТ "Колос", заслужений працівник фізичної культури і спорту України Володимир Борухов, наші юні сільські спортсмени гідно наслідують переможні традиції своїх старших товаришів. Тож є надія на успішне завершення спортивного року, адже восени в Київській області пролунає останній у цьому сезоні акорд популярних всеукраїнських змагань.

 


Влас. інформ.

Сообщение:

*

НОВОСТИ