Новий завод – нові можливості для регіону

Экономика

  16 Июл , 2009

У с. Шевченкове Жовтневого району закінчується будівництво нового заводу по виробництву томатної пасти. Це підприємство стане одним із найпотужніших у Європі за своїм профілем і матиме велике значення для розвитку економіки району, області та України в цілому. Дозволить сировинним регіонам півдня перерости у регіони із глибинною переробкою, стабільною економікою та робочими місцями.

 

Не так давно, два роки тому, в економічному просторі Миколаївської та Херсонської областей з’явилося нове сільськогосподарське об’єднання – агрохолдинг "Agrofusion". Це вертикально інтегрований холдинг із замкнутим циклом виробництва, від вирощування томатів до подальшої їх переробки у високоякісний продукт – томатну пасту, для реалізації як в Україні, так і за кордоном.

 

До складу "Agrofusion" входять чотири господарства по вирощуванню томатів. "Агрофірма "Роднічок", "Роксолана" та "Інгулецьке" у Миколаївській області, та "Органік системс" у Херсонській; а також два заводи з переробки томатів – "Органік системс" у с. Шевченкове Жовтневого району Миколаївської області і "Інтегровані агросистеми" у м. Гола Пристань Херсонської області.

 

В агродепартаменті холдингу обробляється 12000 га орендованої землі, з яких у поточному році томатами засаджено 3200 га і  4100 га зерновими та технічними культурами. Створено потужний парк сучасних томатозбиральних комбайнів та сучасної сільгосптехніки. Для зрошення полів у підрозділах відновлено 4 стаціонарні насосні станції. Закуплено та встановлено 47 пересувних насосних станцій. Змонтовано 11 одиниць сучасних дощувальних установок. Зареєстровано торговельну марку "Інагро".

 

"Agrofusion" – це компанія, яке пропагує соціально відповідальний бізнес. За короткий період діяльності агрохолдинг зробив значний внесок у розвиток економіки в регіонах присутності. За 2008 рік сплачено майже 6 662 тис. грн. податків до бюджетів різних рівнів, у І кварталі 2009-го – 1 603 тис. грн.  Забезпечується зайнятість сільського населення, створюється ринок збуту томатів для фермерів із сусідніх районів.

 

Плата за паї, яку виплачують орендодавцям, становить не менше 3-х відсотків від вартості нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

 

В холдингу працюють 1445 працівників. Щороку, в сезон вирощування та збирання томатів, додатково створюється до 1000 робочих місць. Ведеться систематична підготовка висококваліфікованих кадрів. Середня зарплата в холдингу за 2008 рік становила 2121 грн., (що значно перевищує середні зарплати в районах присутності підрозділів). У І кварталі 2009 року – 2187 грн. (І квартал 2008-го – 1755 грн.). Надається матеріальна допомога освітнім, медичним установам та закладам культури. В 2008 році на благодійні цілі було виділено 485 тис. грн.

 

На даний час у с. Шевченкове у фермерському господарстві "Органік системс", яке входить до складу холдингу, реалізується інноваційний проект – закінчується будівництво заводу з переробки томатів потужністю 180 000 тонн на сезон  (3 000 тонн томатів на добу).  Для реалізації проекту в регіоні інвестовано 200 млн. грн., створено більше 200 до-даткових робочих місць. Cлужба персоналу холдингу запрошує мешканців Жовтневщини на роботу, а саме: операторів технологічного устаткування, операторів очисних споруд, операторів газової котельні, вантажників, водіїв навантажувачів, трактористів, сортувальників, слюсарів. Підприємство гарантує офіційне працевлаштування, стабільну зарплату, повний соціальний пакет. Працівники заводу забезпечуються одноразовим гарячим харчуванням, доставка на/з роботи транспортом підприємства. Всі бажаючі можуть звернутися у відділ кадрів за телефонами:

 

58-57-93; 8(050)394-21-92.

 

Додаткові вигоди від вводу в експлуатацію нового підприємства отримають і місцеві фермери, адже в них з’явився надійний партнер для збуту томатів. Тепер селяни мають можливість планувати своє майбутнє – вирощувати томати у великих об’ємах та, уклавши договори, гарантовано їх реалізовувати на новому заводі.

 


Лариса ШАРЧУК

Сообщение:

*

НОВОСТИ