“Питання розглянуто по суті…”

Официально

  14 Июл , 2009

Щомісяця в редакції нашої газети голова обласної ради Тетяна Василівна Демченко відповідає на болючі та актуальні запитання наших читачів.
На прямій телефонній лінії голови обласної ради Т.В. Демченко, що відбулася у червні, мешканка смт Врадіївка Л.М. Берегеля порушила наболіле питання: ось уже декілька місяців будинок Людмили Миколаївни, втім, як і оселі деяких інших мешканців районного центру, ніяк не під’єднають до газової мережі.

 

На доручення голови обласної ради спеціалісти виконавчого апарату облради підготували відповідне звернення до керівництва ВАТ "Миколаїгаз". І за досить стислий термін – усього десять днів – проблему було успішно розв’язано. А розчулена жінка від імені своїх земляків написала подячного листа на ім’я голови обласної ради, наводимо його повністю:

 

"Ми, жителі селища Врадіївка, висловлюємо подяку Вам особисто, Тетяно Василівно, і відповідальним працівникам обласної ради за швидке сприяння щодо допомоги з прийому газифікації наших будинків, якої ми чекали від двох до шести місяців. Наразі ми вже підключені до газової мережі. Дякуємо".

 

Щодо іншого питання, що його порушила під час "прямої лінії" Л.М. Берегеля (газифікація с. Жовтневе Врадіївського району), то і тут є надія на краще. Як зазначив у листі-відповіді в.о. голови правління ВАТ "Миколаївгаз" С.А. Скиба, станом на 01.07.09 роботи з будівництва газопроводу високого тиску з поліетиленових труб виконано на 90 відсотків. Замовником робіт виступає управління капітального будівництва обл-держадміністрації, генпідрядником – фірма "Укргазифікація-Південь". "Вважаємо, – пише далі Сергій Анатолійович, – що газопровід можливо ввести в експлуатацію до кінця поточного року".

 

Що ж, сподіватимемося, що менеджер такого високого рангу дотримає свого слова, і Новий рік мешканці села Жовтневого зустрічатимуть під веселе шипіння блакитного вогника.

 

Два питання порушила у спілкуванні з першою посадовою особою обласної ради і пенсіонерка з м. Миколаєва С.І. Ши-роточенко. Передусім Серафиму Іванівну хвилює те, що вона не може забрати свій депозит з банківської установи.

 

Як виявилося у ході розгляду даного звернення, термін дії договору банківського вкладу між С.І. Широточенко  та Миколаївською філією ТОВ "Укрпромбанк" закінчився ще 6 січня 2009 року. Але до цієї дати вкладниця свої гроші з депозиту не зняла, а з 21.01.09 рішенням Правління Національного банку до банку застосовані заходи впливу у вигляді призначення тимчасової адміністрації. Зазначеною Постановою також уведено мораторій на задоволення вимог кредиторів строком на шість місяців – з 21.01.09 до 21.07.09.

 

Водночас, як зазначає начальник управління Національного банку України в Миколаївській області М.Г. Клименко, заявник, у разі порушення його цивільних прав та інтересів, має право звернутися до суду. І саме Феміда має розставити всі крапки над "і" у спірних питаннях.

 

Побідкалася С.І. Широточенко й на надто низький розмір своєї пенсії. Проте, як повідомила після перевірки пенсійної справи начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Миколаївській області Н.В. Єфремова, розмір пенсійної виплати Серафими Іванівни визначено у повній відповідності до чинного пенсійного законодавства. Зі свого боку, ми (редакція газети "Рідне Прибужжя") згодні, що розмір пенсії у 588 гривень та ще цілих 65 копійок є не лише принизливим, а й ставить людину на межу напівголодного існування. Але маємо те, що маємо, – така у нас влада, і змінити принципово підходи держави до соціального захисту населення можемо не раніше, ніж на наступних виборах.

 

 А ось питання Н.Ю. Тіщенко із с. Маложенівка Єланецького району вирішено повністю. Як написала на ім’я голови обласної рад сама Надія Юхимівна, "договір оренди земельної ділянки згідно з чинним законодавством вона отримала 3 липня. Розрахунки за оренду земельної ділянки за попередні роки також здійснені. Надано роз’яснення сільського голови щодо розрахунків за оренду земельної ділянку за 2009 рік. Вважаю, що питання розглянуто по суті та вирішено".

 


Підготував Андрій ТЮРІН

Сообщение:

*

НОВОСТИ