Про дороги та земельні паї

Официально

  16 Июл , 2009

Чотирнадцятого липня відбувся особистий прийом голови Миколаївської обласної ради Тетяни Демченко.
Серед розглянутих питань, зокрема, було питання, що стосувалося виплати орендної плати за земельний пай Герою Соціалістичної Праці Марії Стрекаловій. Основною проблемою, що перешкоджала даній виплаті, було те, що Марії Іванівні під час розпаювання колгоспної землі дісталася ділянка, на якій ріс старий сад. Його треба викорчовувати і лише після того приступати до сільськогосподарської обробки землі.

 

З обласного бюджету нещодавно була виділена достатня сума на розкорчовку та введення у сільськогосподарське використання цієї ділянки. Тож питання у найближчий час буде вирішено.

 

Також Тетяною Василівною було розглянуте колективне звернення жителів Баштанського району, яке теж стосувалося недбалого відношення до оренди землі.

 

Річ у тому, що договори оренди земельних паїв людей, котрі звернулися до голови Миколаївської обласної ради Тетяни Демченко, десь загубилися. А сама орендна плата є, на думку орендодавців, недостатньою.

 

Тож Тетяна Василівна пообіцяла розібратися…

 

Також слід зауважити, що до голови Миколаївської обласної ради звернулися жителі села Миколаївське Жовтневого району. Вони скаржаться, що по вулиці Заводській вищезгаданого села іде великотоннажний транспорт, який розбиває дорогу, не дає спати вночі, знищує фундаменти будівель.

 

Тетяна Демченко вирішила винести це питання на засідання відповідної профільної комісії та створити робочу групу для вивчення проблеми.


Андрій ЧИЖЕНКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ