ТОВ СП “НІБУЛОН” відкриває нову філію: закладка елеватора у м. Глобине Полтавської області

Репортер, Экономика

  30 Июл , 2009

ТОВ СП "НІБУЛОН" працює на аграрному ринку України вже 18 років. За цей час підприємство стало не лише лідером з вирощування сільськогосподарської продукції на внутрішньому ринку, але й одним з найбільших експортерів даної продукції у світі (компанія постачає сільськогосподарську продукцію у понад 35 країн світу). За весь час свого існування компанія "НІБУЛОН" неодноразово ставала володарем престижних нагород. Чотири роки поспіль підприємст-во було визнане переможцем у номінації "Зернотрейдер року" та відзначене почесними грамотами Міністерства аграрної політики України.

 

Це єдине підприємство, яке працює за схемою "поле – порт": вирощування зернових та інших культур, збирання та транспортування з використанням власної техніки, зберігання й переробка, відвантаження через власний перевантажувальний термінал.

 

За словами генерального директора ТОВ СП "НІБУЛОН" О.О. Вадатурського, сьогодні в Україні бракує 50% елеваторних ємностей для того, щоб забезпечити зберігання вирощених зернових. Саме це стало поштовхом для реалізації нового наймасштабнішого за всю історію існування компанії інвестиційного проекту, в рамках якого передбачене будівництво семи елеваторів та річкових терміналів із загальним об’ємом для зберігання близько 300 тис. тонн зерна у Черкаській, Запорізькій та Полтавській областях, будівництво 24 барж змішаного ("річка – море") плавання, а також придбання 14 морських та річкових буксирів. Загальна вартість проекту становить

 

150 млн. доларів США. І це все, незважаючи на світову економічну кризу. "Сьогодні в Україні найсприятливіший момент для реалізації інвестиційних проектів, – зазначив. О.О. Вадатурський. – Якщо переглянути історію нашої компанії, то перший етап її розвитку припав на розвал Радянського союзу, другий етап розвитку – гіперінфляція в Україні, третій етап – це криза 1998 року, четвертий – це вибори 2004 року і п’ятий етап  – ситуація кризи в Україні і кризи у світовій економіці. В період кризи створюються  найсприятливіші умови для тих, хто хоче інвестувати: це вільні робочі місця, вільні будівельні організації, мінімальні ціни на метал, прагнення західних компаній постачати обладнання за більш низькими цінами. Тому саме в цьому році ми наважилися на будівництво даного масштабного проекту".

 

Першим кроком у реалізації цього інвестиційного проекту стало будівництво нового комплексу з приймання, зберігання та відвантаження зернових та олійних культур у місті Глобине Полтавської області, свято з нагоди урочистого закладення якого відбулося 24 липня. На святі були присутні голова департаменту розвитку аграрного рин-ку Міністерства аграрної політики України А.В. Розгон, генеральний директор ТОВ СП "НІБУЛОН", Герой України О.О. Вадатурський, заступник голови Полтавської облдержадміністрації В.В. Андрієнко, Глобинський міський голова С.О. Ковнір, голова правління ЗАТ БФ "Жилбуд-НІКО" С.С. Назаренко та директор українського представництва датської компанії "CIMBRIA UNIGRAIN A/S" в Україні О.Ю. Стретович, а також настоятель Свято-Михайлівського собору отець Володимир.

 

"Не кожного дня і не у кожному місті відбувається відкриття нового підприємства, – зазначив Глобинський міський голова С.О. Ковнір. – Тому закладка першої цеглини, а згодом і відкриття нового елеватора у м. Глобине – це подія не лише для нашого міста, але для всієї області". Введення в експлуатацію комплексу у м. Глобине дозволить посилити присутність компанії "НІБУЛОН" у Полтавській області, дасть змогу місцевим товаровиробникам сільськогосподарської продукції підвищити закупівельні ціни на зернові та інші культури і водночас зменшити витрати на транспортування сільгосппродукції. За словами міського голови, отримані від компанії кошти дають змогу вже зараз реорганізувати соціальну сферу міста: відновити дитячі садки, школи, допомогти малозабезпеченим. І це лише початок.

 

Незважаючи на масштабність і складність даного об’єкта (планові фінансові витрати становитимуть 70 млн. гривень), будівництво планується в максимально короткі строки – липень-ве-ресень поточного року. У спорудженні комплексу візьмуть участь будівельні компанії з різних областей України, в тому числі й Миколаївської: ТОВ "ДАЕМ" (м. Южноукраїнськ), ТОВ "Універсал", ЗАТ БФ "Жилбуд-НІКО" та ВАТ "Миколаївський домобудівний завод" (м. Миколаїв).
Об’єм зберігання зерна на елеваторі становитиме 66 тис. тонн, потужність сушарок – 4,5 тис. тонн на добу, потужність з приймання та відвантаження на залізничний транспорт – 5 тис. тонн на добу, кількість робочих місць – 60.

 

На елеваторі планується встановити найсучасніше обладнання іноземних виробників – "SYMAGa" (Іспанія), "CIMBRIA UNIGRAIN A/S" (Данія), "МATНEWS COMPANY" (США), "SIMATEK A/S" (Данія), "SCHMIDT-SEEGER AG" (Німеччина), "PRECIA-MOLEN" (Бельгія), "RAKORAF" (Данія), "Элеватормельмаш" (Росія), а також вітчизняних виробників: "Булат", "Калинівський машинобудівний завод", завод "Комсомолець", "Завод елеваторного обладнання", які є надійними партнерами ТОВ СП "НІБУЛОН". "Працюючи разом із прекрасним колективом товариства "НІБУЛОН", не можна не вдосконалюватися самим, – зазначила директор представництва компанії "CIMBRIA UNIGRAIN A/S " в Україні О.Ю. Стретович. – Тому для цього проекту ми виготовимо і поставимо обладнання в рекордно короткий для нас термін. Уже зараз готуються до відвантаження перші вантажівки з обладнанням для компанії "НІБУЛОН".

 

Після офіційних вітань гостей свята відбулася подія, на яку чекали усі, – закладка першої цегли нового елеватора. "Сьогодні ми передаємо вам ключі від майбутнього України, яке вам і творити далі, – зазначалося у зверненні до нащадків, капсула з яким була закладена разом із першою цеглою. – Ми живемо й розвиваємося у важкі часи, але робимо все можливе заради своєї Вітчизни". І компанія "НІБУЛОН" неодноразово це довела, ставши лідером в Україні і за її межами.

 

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА


м. Глобине,


Полтавська область

Комментарии:

  1. ПЕТР:

    мне необходими свежие цени на пшеницу и ячмень , искем оговорить условия доставки в Глобино с Козельщини тел.0444236464

  2. Soocuousy:

    Многие из нас, садясь на диету, тут же полностью исключают из своего рациона любые сладости. Однако правильно ли беспричинно поступать и дозволительно ли заменить сладкое во век диеты? Давайте разберемся.чем заменить сладкое во век диеты
    Во-первых в сладостях громада глюкозы, а зачем нужна глюкоза человеческому организму? Правильно, для работы мозга и всего организма тоже. Плюс не только начинает лучше думать главный, однако и повышается самочувствие, улучшается работоспособность, это тоже немаловажно.
    приготовление салатов

Сообщение:

*

НОВОСТИ