У струмені інновацій

Новости

  28 Июл , 2009

У Миколаєві стало на один унікальний об’єкт більше. На підприємствах України, що спеціалізуються по транспортуванню газу, він, точно, єдиний. Від 27 липня атестаційно-випробувальному комплексу, введеному в дію на території підприємства ВАТ "Миколаївгаз", мають усі підстави заздрити і "Херсонгаз", і "Одесагаз". Проте їхні представники, побувавши на відкритті, висловлюють відверте задоволення: їхнім робітникам усе ж ближче до відмінних умов атестації та підготовки кваліфікованого персоналу – зварників поліетиленових труб для будівництва та обслуговування газо-проводів. Основний внесок інноваційної думки у створення комплексу внесли спеціалісти РВНЦ "Агрогаз" – місто Львів.
У внутрішньому дворику підприємства людяно й грає музика. Серед гостей і керівників помітні робітники, всім складом висипали ітеерівці, присутні представники телебачення і преси. Червона стрічка завершує традиційну атрибутику нерядової події. До слова запрошується голова правління ВАТ "Миколаївгаз" Сергій Анатолійович Скиба, виступають перший заступник Василь Наумець та головний інженер Володимир Покотилов. У таку скрутну годину заради охорони та збереження життя й здоров’я людей варто подбати про підвищення рівня безпеки експлуатації газотранс-портної системи, – ця думка рефреном проходить у виступах.
Укомплектування комплексу справді всебічне: стенд для випробувань постійним внутрішнім тиском води  якості зварювальних швів (це безпечніше, ніж випробування пневматичним тиском), обладнання від провідних фірм світу та Європи, наочність, бібліотека. Головний зварник "Миколаївгазу" Петро Олександрович Єгоров продемонстрував роботу випробувального стенду, здійснив екскурсію по комплексу.
  Незабаром по відкритті розпочалися заняття. Перша група, що про-
йде тут атестацію, – з Миколаївщини й один робітник з Кривого Рогу. У добру путь, добра справо!

 

Олександр СЕМАШКО

Сообщение:

*

НОВОСТИ