Відважний капітан

Общество

  9 Июл , 2009

На Миколаївщині капітан пасажирського катера врятував шістьох потопаючих
5 липня, о 16 годині 10 хвилин, до Очаківського райвідділу Головного управління МНС в Миколаївській області, від чергового інспектора Держфлотінспекції надійшло повідомлення, що в акваторії Чорного моря в районі Кінбурнської коси виявлено потопаючих.

 

Прибувши на місце пригоди, рятівники побачили шістьох обезсилених молодих людей, які були вже врятовані капітаном моторного катера "Гілея", який проходив поблизу від місця події.

 

Розібравшись у справі, МНС-ники дізнались, що під час прогулянки чоловік, 1985 року народження, який приїхав на відпочинок зі Львова до родичів в Очаків, вирішив скупатись. Увійшовши у воду, на місці, де проходить коса, яка розділяє Чорне море від лиману, хлопця почало відносити течією на глибину. Друзі, які були поруч, вирішили самотужки врятувати потопаючого, але не врахували силу течії та те, що не знають місцевості – почали тонути самі. У цей момент проходила поряд компанія молодих людей, які приїхали з художнім виступом на День морського флоту в Очаківську військову частину. Молодики не розгубились і також вирішили прийти на допомогу вже трьом людям, але також не змогли протидіяти силі течії, яка відносила їх все далі від коси. Та, на щастя, поряд проходив пасажирський катер, капітан якого, побачивши потопаючих, почав їх рятувати, що і допомогло шістьом молодикам залишитись живими. Та, на превеликий жаль, чоловіка через спасіння якого все і почалось, дістати не вдалось, він вважається безвісти зниклим.
Ось так, за одну мить можна залишити без життя себе та інших.

 

МНС застерігає! Шановні громадяни! Будьте обачні при відпочинку, не купайтесь у заборонених та незнайомих місцях. Нехай літо буде справжнім святом, а не відпочинком, який спричиняє горе!

 

Центр пропаганди ГУ МНС
в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ