Официально

  8 Авг , 2009

СнІгурІвський район
У районі відбулась XXVII позачергова сесія районної ради  п’ятого скликання, яку провів голова районної ради Валерій Григорович Козирєв.
На сесії було представлено та введено до складу постійних комісій районної ради нових депутатів районної ради Рец Василя Івановича (комісія з питань промисловості, транспорту, зв’язку, житлово-комунального господарства, будівництва) та Скотнікова Василя Васильовича (комісія з питань агропромислового розвитку, земельних відносин, екології, охорони навколишнього природного середовища і раціонального використання природних ресурсів).

 

З метою ефективного використання коштів районного бюджету по загальному та спеціальному фондах, депутатами районної ради внесено зміни до районного бюджету, а саме виділено:

 

– субвенцію з районного бюджету Павлівській сільській раді на виконання Програми забезпечення населення якісною питною водою на 2006 – 2020 роки для проведення ремонту водопровідної мережі у  с. Павлівка в сумі 30,0 тис. грн.;
– субвенцію з районного бюджету міській раді на виконання Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства в Снігурівському районі на період до 2010 року для проведення капітального ремонту водомережі міста Снігурівка в сумі 100,0 тис. грн.;
– субвенцію Новокиївській сільській раді на виконання Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2006-2010 роки в частині будівництва підвідного газопроводу середнього тиску до с. Новокиївка та с. Богородицьке в сумі 45,0 тис. грн.;
– центральній районній лікарні на поточний ремонт операційно-реанімаційного блоку в сумі 100,0 тис. грн.;
– місцевій пожежній охороні на придбання спеціального обладнання на 20,0 тис. грн.;
– на облаштування шкільної їдальні в Новософіївській ЗОШ у сумі 10,0 тис. грн.;
– субвенцію сільським радам на виконання Програми соціально-економічного розвитку Снігурівського району на 2006-2010 роки на проведення капітального ремонту пам’ятників у сумі 37,5 тис. грн. тощо.

 

Також депутати вирішили питання співфінансування з міською радою придбання службового житла для працівників прокуратури.

 


Братський район

Закінчено косметичний ремонт ФАПу в Миколаївській сільській раді. Вже проводиться робота по забезпеченню дровами пільгової категорії населення. Протягом останнього тижня на території сільської ради силами працівників соціальної сфери та за участю жителів села, яких направлено на громадські роботи центром зайнятості, було впорядковано кладовище, пам’ят-ники та пам’ятні знаки. Також працівники сільської ради заготували дрова для опалення сільської бібліотеки.

 


Жовтневий район

У районі завершено збір ранніх зернових культур. За підсумками жнивної кампанії кращих результатів досягли наступні підприємства: ТОВ "Діонісій VN" (керівник Віталій Євгенович Карабін, намолочено 10126 тонн зерна), ТОВ НВА "Землеробець" (керівник Ігор Васильович Шевель, намолочено 1763 тонни), ТОВ "Золотий колос"(керівник Надія Валеріївна Іванова, намолочено 5777 тонн).

 

Переможцями серед екіпажів комбайнових агрегатів на обмолоті і жаткарів на скошуванні ранніх зернових колосових і зернобобових культур на звал стали комбайнери: Сергій Солонін (1287 тонн), Віктор Жилінок (1232 тонни) та Сергій Мішин 720 тонн).

 


Новоодеський район

У І півріччі 2009 року  середня заробітна плата одного штатного працівника району становила в середньому 1275 гривень, що на 90,5% перевищує встановлений прожитковий мінімум для працездатної особи. Порівняно із січнем-червнем 2008 року заробітна плата підвищилась на 16,9%.
На жаль, заборгованість із заробітної плати на 1 липня становить 1306,5 тис. грн., а з початку року заборгованість зросла на 11,5%. Найбільшу заборгованість мають підприємства сільського господарства, мисливського та лісового господарств.

 


Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ