Официально

  13 Авг , 2009

Почалась активна підготовка депутатів до сесії обласної ради. Відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики, захисту прав громадян, боротьби зі злочинністю та корупцією. Депутати обговори питання, які будуть винесені на розгляд ХХХ сесії обласної ради п’ятого скликання.
Серед найбільш резонансних проблем, розглянутих депутатами цієї комісії, – ситуація з кар’єрами, в яких не ведуться роботи з початку надання гірничих відводів та спеціальних дозволів на видобування корисних копалин. Депутати детально вивчили ситуацію, що склалася на ТОВ "Нівен", ПП "Сіріус" та ТОВ ВКК "Істок", та підтримали пропозицію профільної комісії винести питання про скасування рішень обласної ради по цих підприємствах на найближчу сесію.

 

***

Голова обласної ради Тетяна Демченко взяла участь в урочистому відкритті переробного заводу ФГ "Органік Системс" у селі Шевченкове Жовтневого району. Тетяна Василівна привітала керівництво та працівників підприємства із початком функціонування та побажала економічної стабільності і на-
снаги в роботі.

 

Підприємство оснащено сучасним італійським обладнанням і за своїми можливостями – це один з найбільших заводів такого типу в Європі. Планується, що за сезон перероблятиметься

 

180 тис. тонн томатів. Здебільшого це буде сировина Жовтневого та Снігурівського районів нашої області.

 

Сьогодні на підприємстві вже трудяться 217 працівників, третина з яких – мешканці села Шевченкове, де і розміщено завод.

 

Новоодеський район
На ХХІХ сесії районної ради п’ятого скликання депутати затвердили Положення про районний конкурс на кращий заклад соціально-культурної сфери району. Конкурс оголошено з метою покращання роботи закладів соціально-культурної сфери, сприяння розвитку їх матеріальної бази, зацікавленості трудових колективів у результативності праці. У 2009 році конкурс відбуватиметься з 1 вересня до 1 грудня.

 

Діяльність закладів соціально-культурної сфери буде оцінюватися за п’ятибальною системою за спеціально розробленими критеріями роботи дошкільних і загальноосвітніх закладів району, лікарняних амбулаторій загальної практики, фельдшерсько-акушерських пунктів, сільських закладів культури тощо.

 

Для підбиття підсумків конкурсу створюються експертні групи з оцінювання роботи зазначених закладів, до складу яких увійдуть спеціалісти галузей та депутати районної ради. Експерти визначать три найкращі заклади у своїх галузях та подаватимуть кандидатури до конкурсного комітету. Співголовами конкурсного комітету депутати призначили голову районної ради Олександра Делікатного та першого заступника голови райдержадміністрації Івана Вовчка.

 

***

Чисельність наявного населення району на 1 червня 2009 року становила 34,8 тис. осіб. Загальний коефіцієнт народжуваності у січні-травні 2009 року порівняно з відповідним періодом минулого року збільшився на 4,9% і становив 10,8 народжених на 1000 жителів. У той же час загальний коефіцієнт смерт-ності зменшився з 20,5% до 19,2%. Також у січні-травні 2009 року, порівняно з відповідним періодом минулого року, в районі збільшилась кількість шлюбів – на 30%.

 

Жовтневий район
У Воскресенській селищній раді відбулась сесія, на якій депутати заслухали звіт про виконання бюджету селищної ради за І півріччя 2009 року, розглянули ініціативу створення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад та перерозподілили бюджетні кошти для оптимізації видатків місцевої територіальної громади.

 


Снігурівський район

За участю голови районної ради Валерія Козирєва проведено міжвідомчу апаратну нараду з міським та сільськими головами, на якій підбито підсумки минулого тижня та заплановано завдання на наступний тиждень. Також розглянуто такі основні питання: про підготовку святкування Дня незалежності України; про забезпечення овочами ЗОШ та ДНЗ; щодо дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у випадку виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного походження; про застосування енергоефективних освітлювальних приладів у приміщеннях на території бюджетних установ Снігурівського району; про роботу пересувного флюорографа; щодо встановлення у побутових та юридичних споживачів електроенергії багатотарифних приладів обліку.

 

Перед присутніми із зазначених питань виступили відповідальні працівники райдержадміністрації, керівники установ і закладів району.


Первомайська міська рада
Під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по охороні здоров’я та гуманітарних питаннях В.М. Тря-нової відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини.

 

Під час засідання члени комісії призначили опікунів трьом неповнолітнім, надали чотири дозволи на відчуження нерухомого майна, в якому проживають неповнолітні діти, повернули батьку двох дітей, які перебували в дитячому будинку, надали статус дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, трьом дітям, які на даний час проживають у прийомних сім’ях. Окрім того, двох малолітніх дітей, позбавлених батьківського піклування, було влаштовано до дитячого будинку.

 

***

Під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради А.В. Ди-мидовського відбулась  щотижнева нарада з керівниками комунальних підприємств міста, підпорядкованих управлінню житлово-комунального господарства.

 

Під час наради обговорювалися питання передачі майна ліквідованих комунальних підприємств нещодавно створеному КП "Затишок", ремонту, очистки та відновлення дорожнього покриття, каналізаційних та водопровідних мереж після ремонту. Учасники наради заслухали звіти комунальників щодо проведеної протягом минулого тижня роботи та стану виконання доручень, наданих на попередньому засіданні, стосовно ремонтів дахів багатоповерхівок, прибирання сухих дерев, ремонту освітлення в центральному парку міста ім. Петровського та інших питань, необхідних для нормального функціонування міста.

 


Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ