Пощастило найсильнішим

Спорт

  11 Авг , 2009

Минулої суботи до міста Вознесенська завітало справжнє спортивне свято. На міському стадіоні відбувся фінальний матч Кубка Агропромислового комплексу України з футболу пам’яті Ю.О. Маврокордато, в якому зустрілися збірні Миколаївського та Баштанського районів.

 

Численні глядачі, а підтримати своїх приїхали не тільки пересічні уболівальники, а й керівництво названих районів, отримали справжню насолоду від феєричного видовища. Протягом усіх 90 хвилин гри на чудовому смарагдовому газоні точилася рівна чоловіча гра, але, як прийнято казати у подібних випадках, більше пощастило найсильнішим. На "дубль" Сергія Боднарюка з команди Миколаївського району баштанці спромоглися відповісти лише одним влучним пострілом. У підсумку – 2:1 на користь збірної Миколаївського району. Отже, почесний кубок ще щонайменше на рік залишиться у його чинного володаря.

 

Кращими гравцями у складі обох команд визнано двох Сергіїв – Боднарюка (Миколаївський район) та Яркова (Баштанський район).

 

Наступної суботи у чотирьох населених пунктах області відбудеться ще один вид обласних сільських спортивних ігор – зональні змагання з міні-футболу.

 


Влас. інформ.

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ