Співпраця влади й бізнесу

Репортер

  20 Авг , 2009

У липні поточного року ТОВ СП  "НІБУЛОН" розпочало будівництво нового елеватора у місті Глобине Полтавської області. 11 серпня миколаївці мали змогу спостерігати виведення із доків нового судна, створеного на замовлення компанії "НІБУЛОН". І от 17 серп-ня компанія розпочинає нове будівництво, яке стане ще одним кроком у реалізації багатомільйонного інвестиційного проекту, – будівництво перевантажувального терміналу з відвантаження зернових та олійних культур у селі Вітове Черкаської області.

 

Нагадаємо, що загалом інвестиційна програма компанії передбачає будівництво 7-ми елеваторів і річкових терміналів, створення власного флоту (24 баржі змішаного – "річка-море" – плавання), будівництво і придбання 14 морських та річкових буксирів.

 

На сьогоднішній день уже повним ходом йде будівництво елеваторів у місті Глобине та в селі Ромодан Полтавської області. До кінця серпня планується розпочати будівництво ще 5 елеваторів у Запорізькій та Полтавській областях.

 

Будівництво у селі Вітове нового зерноперевантажувального термінала стане вже другим масштабним проектом компанії "НІБУЛОН" у Черкаській області, адже 2 роки тому тут почав працювати Золотоніський елеваторний комплекс. В урочистостях з нагоди початку будівництва взяли участь голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Володимирович Черевко, голова Черкаської обласної ради Володимир Анатолійович Гресь, голова Чигиринської райдержадміністрації Петро Микитович Литвин, голова Чигиринської райради Володимир Петрович Остапієнко, голова Рацівської сільради Олександр Павлович Пироженко, президент Української зернової асоціації Володимир Георгійович Клименко та генеральний директор ТОВ СП "НІБУЛОН" Олексій Опанасович Вадатурський. Усі присутні відзначили, що запорукою успіху і гарантією хороших результатів стала співпраця між владою і бізнесом, що дало змогу максимально швидко підготувати усі необхідні документи і розпочати будівництво.

 

"Черкаська область має значні зернові потужності, – зазначив голова Черкаської облдержадміністрації Олександр Володимирович Черевко. – Чого вартий лише збудований тут Золотоніський елеватор, на якому у 2008-2009 маркетинговому році було прийнято та відвантажено 219 тис. тонн зернових та олійних культур". Створення у селі Вітове нового філіалу ТОВ СП "НІБУЛОН" поряд з уже існуючими "Чигирин" та "Кам’янка" значно посилить присутність компанії у регіоні. Крім того, термінал "Вітове" буде першим з терміналів "НІБУЛОНу", орієнтованих на відвантаження на річковий транспорт. А це, у свою чергу, стане важливим кроком на шляху до здійс-нення компанією грандіозного задуму з "оживлення" Дніпра як транспортної артерії. "Компанія постійно збільшує власні елеваторні потужності, – говорить генеральний директор підприємст-ва Олексій Опанасович Вадатурський. – Стратегія підприємства: там, де є виробничі підрозділи, будувати комплекси з приймання, зберігання та відвантаження сільгосппродукції; там, де ми вже збудували елеватори,  брати в оренду земельні ділянки та створювати виробничі підрозділи. Таким чином, компанія наближає свої послуги безпосередньо до сільгосптоваровиробника". Про довіру людей до компанії свідчить те, що вже понад 25 тис. землевласників в 11 регіонах України віддали ТОВ СП "НІБУЛОН" в оренду землі площею більше 70 тис. га.

 

Разом зі словами подяки і побажаннями успішної роботи компанії Олексій Опанасович отримав з рук Архієпископа Черкаського і Чигиринського Владики Іоанна медаль Святого Юрія Переможця за відродження духовності  в Україні і поширення Української Помісної православної церкви. Архієпископ відзначив, що ТОВ СП "НІБУЛОН" на чолі з його директором не лише при-множує дохід від експорту зернових, але й робить добрі справи. Підтвердженням цього  є те, що термінал лише почали будувати, а "НІБУЛОН" уже розпочав реалізовувати соціальні проекти. Після цього Владика освятив нове будівництво, а гендиректор компанії

 

"НІБУЛОН" заклав символічну капсулу зі зверненням до нащадків берегти і розбудовувати Україну.

 

Завершити будівництво нового зерноперевантажувального термінала за традицією планується в рекордно короткий термін – 14 жовтня 2009 року комплекс має бути офіційно відкритий. Хоча – і це теж уже стало традицією – компанія "НІБУЛОН" завжди перевершує свої рекорди. Тому представники органів влади Черкаської області і сам Олексій Опанасович Вадатурський висловили впевненість у тому, що будівельні роботи на новому елеваторі будуть завершені ще раніше, щоб усі вітовчани, чигиринці (с.Вітове знаходиться у Чигиринському районі Черкаської області) й уся область отримали до дня створення першої козацької держави зі столицею у Чигирині подарунок – новий перевантажувальний термінал.

 

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА
Фото автора

Миколаїв-Черкаська область-Миколаїв

Сообщение:

*

НОВОСТИ