Вбити за пенсію

Право

  1 Авг , 2009

Того дня Сашко, мешканець одного із сіл Братського району, з приятелями відпочивав у місцевому барі. Коли спиртне в компанії закінчилося, юнак пішов шукати самогон, щоб продовжити вечірку. Сашко знав, що на сусідній вулиці проживала тітка Галина, у якої завжди можна було розжитися оковитою.  Сашко зайшов до неї у двір та постукав до оселі.

Тітка Галина добре знала Сашка, адже його бабуся проживала по сусідству. Коли хлопець увішов до оселі, то побачив, що на столі у жінки лежать гроші, тітка Галина щойно отримала пенсію. Узявши пляшку самогону, Сашко пішов до товаришів. По дорозі він вже виношував план, як поцупити  у старої гроші. Проблема, можливо, й не стала б так гостро, якби не борг, який мав Сашко. Прийшовши до друзів, хлопець веселився у компанії до кінця вечірки, поки біля дванадцятої години ночі всі почали розходитись по домівках. Попрощавшись з усіма товаришами, Сашко попрямував до оселі тітки Галини з чіткою метою заволодіти її пенсією. Стук у двері вночі не збентежив господарку, вона звикла до пізніх візитів. Побачивши Сашка, жінка подумала, що той прийшов по чергову пляшку, але вона помилилася, юнак відразу став вимагати у неї гроші. Незадоволена грубою поведінкою хлопця, жінка почала його виганяти з помешкання, але Олександр і не збирався уходити. Він витягнув заздалегідь підготовлений ніж та вдарив ним жінку у груди. Від отриманої рани Галина почала кричати. Реакція Олександра була неадекватною і неконтрольованою, він без розбору почав бити ножем нещасну. Бив так, що кров розліталася по стінах та підлозі. У подальшому правоохоронцями було нараховано майже 34 колоті та різані рани на тілі загиблої. Господарка вже не виявляла ознак життя, але Сашко ще сумнівався у тому, чи вона жива, і тим самим ножем кілька разів  порізав їй горло. Зробивши свою криваву справу, хлопець забрав у потерпілої пенсію та пішов додому.

За борги у розмірі 600 гри-вень юнак так і не встиг розрахуватися, вже за кілька годин його затримали працівники Братського райвідділу міліції. На даний час Олександр перебуває в ізоляторі тимчасового утримання та дає правдиві свідчення.      

Владислав ГНАТЕНКО,
старший інспектор
ВЗГ УМВС України
в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ