Життя – як довга нива

Новости

  11 Авг , 2009

Учора 105-й день народження зустріла Ольга Петрівна Назаренко, жителька с. Піски Новоодеського району. З цією поважною датою стареньку привітали представники Головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації, новоодеської районної влади, Гур`ївської сільської ради, які презентували Ользі Петрівні подарунки та квіти.
Народилась ювілярка в с. Іллічівка Донецької області в багатодітній родині. Батьки померли рано, тож маленька Оля з восьми років працювала у наймах. Дитинство було дуже тяжким та безрадісним. 1923 року вийшла заміж. Чоловік – шахтар, у 1941-му пішов на фронт і не повернувся. Ольга Петрівна залишилась із 5-ма дітьми, заміж більше не вийшла. Працювала прибиральницею у місцевій школі, звідки і вийшла на пенсію. Улітку проживає в с. Піски, а на зиму переїжджає до доньки в м. Миколаїв. Має четверо онуків та вісім правнуків.
Станом на 1 серпня ц.р. в області проживає 31 особа, якій виповнилось 100 і більше років (з них 4 – чоловіки, 27 – жінок). 2009 року 100-річний ювілей відзначили 8 довгожителів.
У бюджетах 16 районів та міст області передбачено кошти для виплати їм стипендії. Стипендію отримує
31 особа.

 

За інформацією
головного управління праці
та соціального захисту населення
облдержадміністрації

Сообщение:

*

НОВОСТИ