Официально

  4 Авг , 2009

Жовтневий район

Народний депутат України Микола Петрович Круглов у відповідь на лист депутата обласної ради Тетяни Миколаївни Фабрикової звернувся до обласної прокуратури з питання несанк-ціонованого використання надр ВАТ "Южная промышленная компания "Стройресурсы", ВАТ "Санта-Мрия", ВАТ "Посейдон-Юг".

 

Перевіркою прокуратури Жовтневого району було встановлено, що ВАТ "Южная промышленная компания "Стройресурсы" порушувало ст.16, 17, 51 Кодексу України "Про надра" та здійснювало роботи з видобутку корисних копалин місцевого значення без спеціального дозволу. У зв’язку з цим державною екологічною інспекцією в Миколаївській області прийнято рішення про тимчасову заборону видобутку піску на території Галицинівської сільської ради та накладено штраф у розмірі 500 тис. грн. за самовільне зайняття земельної ділянки. Аналогічні порушення виявлені і в роботі ВАТ "Санта-Мрия". Проти керівництва підприємст-ва порушено кримінальну справу.

 

Щодо фірми ВАТ "Посейдон-Юг", то окрім зняття ґрунтового покриву без спеціального дозволу, підприємство самовільно використовувало земельну ділянку на території Балабанівського піщаного кар’єру. Природоохоронна прокуратура подала позов до господарського суду Миколаївської області про стягнення
81 тис. грн.

 

***

У більшості сільських рад району відбулись засідання виконавчих комітетів. Зокрема, в Мирнівській сільській раді обговорили питання закріплення  списків дітей  п’ятирічного та шкільного віку  місцевої ЗОШ та затвердили заходи до Дня державного прапора та Дня незалежності України; у Прибузькій  сільській раді в порядку денному були питання про виховання дітей, надання права власності на житлові будинки. Також засідання виконкомів відбулися у Полігонівській, Партизанській. Українківській. Шевченківській, Новомиколаївській, Михайло-Ларинській, Коларівській та Зеленогайській сільських радах, на яких розглянуто різні питання життєдіяльності місцевих громад.

 


Первомайська міська рада 
Під головуванням міського голови Людмили Дромашко відбулася чергова 67-ма сесія Первомайської міської ради п’ятого скликання. Під час засідання депутати прийняли 26 важливих рішень з питань життєдіяльності міста. Зокрема, затвердили Програму розвитку і використання російської мови в м. Первомайську на 2009-2012 роки, внесли зміни до бюджету  Первомайська на 2009 рік, внесли зміни до рішення міської ради від 26.05.06 №17 "Про впорядкування ставок єдиного податку суб’єктів господарювання – фізичних осіб". Також депутати затвердили тимчасове Положення про продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної  власності та права на їх оренду на земельних аукціонах у місті Первомайську та внесли зміни в перелік об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Первомайська, які підлягають приватизації в 2009 році.

 

Завдяки плідній роботі постійних депутатських комісій, які передували засіданню сесії, всі рішення міської ради прийняті більшістю голосів депутатів.

 

Баштанський район
Голова Баштанської районної ради Михайло Бенюх відвідав Новоолександрівську сільську раду та поспілкувався з мешканцями села у невимушеній неформальній обстановці. Небайдужі сільчани обговорили питання водопостачання. Присутні заслухали стан використання коштів на водогін та вирішили збільшити розмір оплати за воду для того, аби в недалекому майбутньому встановити лічильники. Також на зібранні розглянули стан доріг комунальної власності, вуличне освітлення в селі та оренду землі в межах і поза межами населеного пунк-ту.

 

Прес-служба обласної ради

Сообщение:

*

НОВОСТИ