Бюджетні призначення Мінфіну виконано

За 8 місяців 2009 року податковою службою області забезпечені надходження податків до бюджетів усіх рівнів у сумі 1 млрд. 913 млн. грн. Надходження збільшились на 142 млн. грн., або на 8 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 

До Державного бюджету забезпечено надходжень 1 млрд. 89 млн. грн. Бюджетні призначення Мінфіну згідно з чинним законодавством виконано на 117 відсотків, бюджет додатково отримав 154 млн. грн.

 

До місцевих бюджетів забезпечені надходження у сумі 824 млн. грн., що на 20 млн. грн., або на 3 відсотки понад рівень минулого року.
Виконання показників, прийнятих місцевими радами, по доходних джерелах, які контролює податкова служба, становить 105 відсотків, понад план надійшло 39 млн. грн.

 

Державна податкова адміністрація у Миколаївській області висловлює вдячність керівникам  підприємств, суб’єктам малого та середнього бізнесу за сплату податків у поточному році та сподівається на подальшу співпрацю.

 

Найбільші суми податків до бюджетів усіх рівнів сплатили наступні підприємства:

 

– ДП „Дельта-лоцман” – директор Голодницький Олександр Григорович і  ДП „Науково-виробничий комплекс газотурбобудування „Зоря”-„Машпроект” – генеральний директор Хоменко Андрій Іванович. Керівники цих підприємств у складних економічних умовах ефективно здійснюють господарську діяльність, у результаті чого збільшили сплату податків у поточному році більше, ніж у 3 рази, в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року.

 

– МВ ВАТ „Сан Інбев Україна” –  директор Гавриленко Сергій Анатолійович;

 

– ДП “Миколаївський морський торговельний порт” – начальник Капацина Василь Миколайович;

 

– ДП   „Спеціалізований   морський   порт  „Октябрьск” –  начальник  Крапива Віталій Петрович;

 

– ВП Южноукраїнська АЕС ДП НАЕК „Енергоатом” –  генеральний директор Кім Віссаріон Володимирович.

 

Є впевненість у тому, що платники податків області і в подальшому будуть збільшувати виробництво, створюватимуть додаткові робочі місця, прозоро виплачуватимуть гідну заробітну плату працівникам, своєчасно і в повному обсязі сплачуватимуть податки до бюджету.

 

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ