Гральні автомати – поза законом

Новости

  7 Сен , 2009

Співробітниками податкової міліції ДПА у Миколаївській області в ході перевірок суб’єктів господарювання, які в порушення вимог Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» організовують і проводять азартні ігри, встановлено факт здійснення забороненого виду діяльності з організації та проведення азартних ігор в приміщенні грального закладу, розташованого на прилеглій території міжміського автовокзалу м. Миколаєва.

 

У результаті вжитих заходів вилучено 20 гральних автоматів. Орієнтовна вартість вилучених гральних автоматів становить  675 тис. грн.

 

На даний час здійснюються заходи з підготовки матеріалів до суду відповідно до вимог Закону України „Про заборону грального бізнесу в Україні”, яким передбачено застосування по кожному факту фінансових санкцій до суб’єктів господарювання, які організовують і проводять на території України азартні ігри, у вигляді штрафу в розмірі 5 млн. грн. з конфіскацією грального обладнання, а також можливе притягнення за вказане діяння до кримінальної відповідальності згідно з чинним законодавством.

 

ДПА у Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ