Спартакіада для спортсменів-інвалідів

Новости, Спорт

  8 Сен , 2009

 

З 2 по 4 вересня у селі Коблеве Березанського району на базі фізкультурно-спортивного табору "Корабел" Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова обласне управління з питань фізичної культури і спорту разом з Миколаївським обласним центром "Інваспорт" провели Спартакіаду, присвячену Дню фізкультурника та Дню міста Миколаєва. У змаганнях взяли участь 40 спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами слуху, вадами зору та розумового і фізичного розвитку.

 

Спартакіада проводилась з трьох видів спорту: шашки, шахи, дартс. Перше місце з шашок серед чоловіків посів Володимир Промислов, друге – Сергій Мельников, третє – Юрій Полюхович, а серед жінок перше місце зайняла Ірина Промислова, друге Наталія Мельниченко, третє – Інна Сухотіна. У змаганнях з шахів серед чоловіків перше місце виборов Сергій Яросевич, друге – Сергій Мельников, третє – Олександр Козицький. А в дартсі перше місце дісталося Руслану Бузіку, друге – Сергію Яросевичу, третє – Миколі Рудницькому.

 

Проведення такої Спартакіади має на меті масове залучення інвалідів до занять фізичною культурою та спортом, поліпшення фізкультурно-оздоровчої, реабілітаційної та спортивної роботи серед інвалідів, зміцнення дружніх зв’язків між інвалідами-спортсменами.

 

Влас. інформ.

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ