Cкарбниця життєвої мудрості

Новости

  29 Сен , 2009

Звідки ви черпаєте знання? З яких джерел збагачуєтеся розумом та душею? Що допомагає вам знайти необхідну інформацію і дізнатися про щось новітнє в цьому світі? Книжка була, є і залишається неоціненним джерелом мудрості та знань. Бібліотека ж, в якій зберігаються книжки, завжди була осередком, де можна віднайти безліч книг, яких потребуєш. А як часто ви навідуєтесь до справжніх осередків знань?

 

28 вересня з нагоди урочистого святкування Всеукраїнського дня бібліотек до Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені О. Гмирьова завітали представники органів влади, працівники обласних та міських бібліотек, професійні делегації з районів Миколаївської області, гості.

 

Радник голови обласної ради, голова постійної комісії облради з питань культури, освіти і науки, сім’ї та молоді, спорту Таміла Бугаєнко привітала всіх і зазначила: «Нині молоді дівчата йдуть працювати в бібліотеки, а це означає, що наша нація – освічена. Мені здається, що в цій бібліотеці, нашій обласній скарбниці, люди знаходять відповіді на будь-які питання. Бібліотекарі – це ті люди, які допомагають нам розібратися у нашому житті, зберігають наші надбання».  

 

З побажаннями здоров’я, любові до професії та вдячності користувачів звернулася до всіх і директор Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки імені

 

О. Гмирьова, заслужений працівник культури України, кавалер ордена княгині Ольги Надія Богза. Вона подякувала усім бібліотечним працівникам за дружну команду і за те, що вони переймаються новими технологіями, а не перебувають на узбіччі часу.

 

На святкуванні Всеукраїнського дня бібліотек було підбито підсумки обласного конкурсу професійної майстерності «Центральна районна бібліотека: сучасна модель, нові пріоритети». Конкурс проводився у двох номінаціях: «Кращий проект модельної бібліотеки» та «Кращий директор». Переможцем у номінації «Кращий директор» стала Тетяна Остафійчук – директор Жовтневої централізованої бібліотечної системи. У номінації «Кращий проект модельної бібліотеки» призові місця посіли Баштанська, Березанська та Очаківська централізовані бібліотечні системи.

 

Урочисто в ряди бібліотекарів посвятили молодих фахівців, випускників 2009 року навчальних закладів культури, які вже працюють в бібліотеках Миколаївської області. З рук директорів обласних бібліотек юні дівчата-фахівці отримали сувенірні значки та пам’ятні дипломи з написом «Я – бібліотекар». А наприкінці свята справжній фурор викликав виступ молодіжного оркестру «Південна рапсодія» Миколаївського державного вищого училища культури.
Зустрінемось у бібліотеці – неповторній скарбниці знань.

 

Юлія ПУСТОВІТ

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ