Кривава помста тестя

Новости, Право

  2 Сен , 2009

 

До Жовтневого райвідділу міліції Миколаївської області звернувся мешканець району із заявою про те, що його батько, який значився з 1998 року без вісті зниклим і на якого вже декілька років, як видали довідку про смерть, може бути закопаний на подвір’ї домоволодіння його діда. За півроку до цього тесть зниклого чоловіка, дуже тяжко хворіючи, вирішив зняти тягар та розповісти доньці Ользі те, що приховував 11 років.

 

У 1998 році вони мешкали разом в одному із селищ Жовтневого району. Володимир, чоловік доньки господаря, не відмовляв собі у вживанні оковитої, та, як правило, застілля на мажорній ноті не закінчувались. Напідпитку він починав сваритися з родиною та міг підняти руку на дружину. Батькові було дуже тяжко все це бачити, він захищав доньку від нападок зятя. Володя спочатку реагував на зауваження літньої людини, та згодом почав сваритися вже й з ним, навіть дозволяв собі застосувати до нього фізичну силу. Одного разу, будучи напідпитку, зять вирішив з’ясувати стосунки з тестем. Розмова між чоловіками не склалася, а тільки погіршила стосунки один до одного. Дуже п’яний Володимир почав принижувати батька своєї дружини, насміхатися над ним, на що той, не витримавши образ, схопив сокиру та кілька разів ударив нею зятя по голові.

 

Оговтавшись, господар намагався надати допомогу Володі, який нерухомо лежав на підлозі, але, зрозумівши, що все це марно, вирішив закопати потерпілого на подвір’ї власного будинку. Коли донька повернулась додому, батько їй розповів, що її чоловік, знаходячись напідпитку, посварився з ним та пішов, сказавши, що їде на заробітки та повернеться не скоро. Ольга не здивувалася почутому. Стосунки у них були складні, тож від свого чоловіка вона очікувала чого завгодно.
Але, коли Володимир не повернувся і через три місяці, Ольга звернулася за допомогою до райвідділу міліції. Пошуки правоохоронців також не дали результатів. Через декілька років родині надали довідку про смерть чоловіка.

 

Жінка, змирившись з тим, що, можливо, свого чоловіка вона вже більше ніколи не побачить, займалась вихованням їх спільного з Володимиром сина Антона.
Дізнавшись від батька про те, що він скоїв, жінка дуже розгубилася. Батько дуже хворий, потребує постійного нагляду, син знаходиться на заробітках, не було жодної людини поруч, з якою можна було б порадитись, що робити в цій ситуації. Через досить нетривалий час батько помер, а через декілька місяців повернувся додому Антон. Після того, як він вислухав розповідь матері, молодий чоловік прийняв рішення звернутися до міліції.

 

За заявою Антона до домоволодіння в селі прибула слідчо-оперативна група Жовтневого райвідділу міліції. Ольга вказала на місце, де, можливо, батько закопав тіло її чоловіка. Почавши розкопки, правоохоронці дійсно виявили кістки чоловіка, які були загорнуті у целофан та рибальську сітку.

 

За даним фактом порушена кримінальна справа за ч. 1 ст. 115 КК України, проводяться слідчо-оперативні дії щодо встановлення дійсних причин та обставин скоєного.

 

Катерина ГРИЦАЙ,
інспектор СЗГ УМВС України
в Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ