Наші земляки – кращі серед спецназівців

Новости, Спорт

  28 Сен , 2009

З 13 по 18 вересня 2009 року на базі Навчального центру Управління Північного територіального командування Внутрішніх військ МВС України (с. Петрівці, Київська область) традиційно проводились 10-ті ювілейні змагання з професійно-прикладних видів спорту серед підрозділів спеціального призначення та кваліфікаційні іспити на право носіння крапового берета.

 

Військовослужбовці Миколаївського спеціального моторизованого полку міліції – командир патрульного взводу спеціального призначення капітан Дмитро Корженко, інструктори – прапорщики Руслан Стратонов, Максим Калінічук, Денис Мельник, молодший сержант Андрій Кірпань та солдат Євген Рубан вибороли, за результатами попереднього відбору, почесне право відстоювати честь частини та в цілому Управління Південного територіального командування Внутрішніх військ.

 

Суворі випробування випали на спецназівців. Це і стрільба з бойової зброї на час, подолання спеціальної смуги перешкод, воєнізований крос зі стрільбою, змагання з універсального бою, комплексно-силова вправа та змагання серед снайперів.

 

Крім цього, з 270 чоловік, які входили до загальної кількості учасників змагань, 140 виявили бажання брати участь в іспитах на право носіння крапового берета.

 

Згуртованість і прагнення до перемоги, які було продемонстровано всіма спецназівцями Миколаївського спеціального моторизованого полку міліції, гідно оцінені кваліфікаційною комісією.

 

Результатом виснажливих тренувань та копіткого вишколу стало здобуття нашими земляками – військовослужбовцями військової частини 3039 Русланом Стратоновим та Денисом Мельником почесного права носіння крапового берета, що є найціннішою відзнакою спецназівця.

 

І це не випадково, адже Руслан Стратонов з дитинства займається спортом, має спортивні розряди з рукопашного бою та баскетболу, закінчив Миколаївський державний педагогічний університет за фахом "Викладач допризовної підготовки юнаків та фізичної підготовки", що допомагає йому успішно виконувати завдання бойової служби. А Денис Мельник цілком присвятив себе заняттям бойовими мистецтвами. Ще зі школи брав участь у міжміських та обласних змаганнях із дзюдо, самбо та кікбоксингу, де також виборював призові місця.

 

За високий рівень особистої підготовки, професіоналізм прапорщики Р. Стратонов та Д. Мельник були заохочені командувачем Внутрішніх військ МВС України генералом армії України О.Т. Кіхтенком.

 

Загалом змагання серед підрозділів спеціального призначення стали важливим етапом подальшого удосконалення майстерності військовослужбовців внутрішніх військ, перевіркою їх готовності до виконання завдань бойової служби та сприяли обміну досвідом, вдосконаленню методик підготовки спеціальних підрозділів до вирішення складних. завдань по забезпеченню громадської безпеки.

 

Андрій КОЛПАКЧІ,
капітан міліції

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ