Обласна рада інформує

Официально

  8 Сен , 2009

В останньому номері “Рідного Прибужжя” розглядалася ситуація, коли за власним бажанням приватний підприємець О. Щербина позбавив жителів смт Арбузинка змоги отримувати природний газ, добиваючись у такий спосіб встановленого ним нового розміру плати за прокладену ділянку газопроводу.
Таким чином, з 13 серпня цього року понад 200 абонентів залишилися без блакитного палива.
На прохання жителів селища цю ситуацію вивчила робоча група з числа депутатів обласної ради за активної участі народного депутата України Миколи Круглова та голови обласної ради Тетяни Демченко.

 

4 вересня газопостачання було відновлено.

 

Того ж дня зазначена проблема розглядалася на засіданні постійної комісії обласної ради з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики, участь у якій взяли також голова Арбузинської районної ради

 

В.А. Захарченко, голова Арбузинської селищної ради В.І. Расторгуєв, в.о. начальника територіального представництва НКРЕ України в Миколаївській області Л.І. Федорова, заступник головного інженера ВАТ “Миколаївгаз” С.В.Кішкаря.

 

У ході розгляду депутати обласної ради – члени постійної комісії звернули увагу на те, що відключення газопостачання було здійснено з порушенням вимог Правил безпеки систем газопостачання України, затверджених наказом Державного комітету України по нагляду за охороною праці від 01.10.97 №254 та Правил надання населенню послуг з газопостачання, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.99 №2246.

 

Для подальшого вирішення проблеми та упередження виникнення подібних ситуацій у майбутньому цього тижня планується проведення позачергової сесії Арбузинської районної ради, серед питань якої є і звіт голови районної держаної адміністрації стосовно роботи по газопостачанню району.

 

СНІГУРІВСЬКИЙ район

 

Жителька с. Широкого Черво-нодолинської сільської ради Марія Тихонівна Засько відзначала свій столітній ювілей. Представники виконавчого апарату районної ради разом з Червонодолинським сільським головою завітали у цей день до своєї шанованої землячки з теплими привітаннями.

 

Марія Тихонівна виховала трьох дітей, має шістьох онуків та десять правнуків. На своєму віку ювілярка пережила три війни та ніколи не кривила душею, залишається оптимісткою навіть зараз, на схилі літ. Гості подарували цінні подарунки та побажали міцного здоров’я, щоб ще довгі роки у віконце посміхалась червона калина та додавала наснаги у житті.

 

Вже традиційно перед початком передплатної кампанії на Снігурівщині районна газета проводить футбольний турнір на кубок газети “Вісті Снігурівщини”.

 

Цього разу футбольний турнір відбувся в селі Новопетрівка. У фінальному матчі зійшлися команди “Верес” та “Новопетрівка”. Вболівальники побачили цікаву гру, а матч і кубок виграла команда “Новопетрівка”.

 

ЄЛАНЕЦЬКИЙ район

 

Органи місцевого самоврядування приділяють велику увагу належній підготовці до відзначення 65-ї річниці з Дня визволення України від фашистських загарбників. Серед низки заходів планується запросити ветеранів Великої Вітчизняної війни до загальноосвітніх шкіл, гімназії, провести зустрічі з учнями, відвідати за місцем проживання тих, хто не зможе прийти на зустріч. Будуть проведені тематичні уроки, конкурси творів, перегляди документальних та художніх фільмів про війну.

 

У рамках участі у Всеукраїнській акції “Дорогами подвигу і слави” 28 жовтня 2009 року в навчальних закладах району проводитимуться “Уроки мужності і пам’яті”.

 

Директори загальноосвітніх шкіл нині працюють над завданням поновити, а де немає – оформити в музеях, кімнатах бойової та трудової слави куточки, присвячені ветеранам-односельцям, їх бойовим подвигам, проводити екскурсії школярів.

 

Самі ж школярі району взяли шефство над кожним ветераном війни, регулярно відвідують їх, надають необхідну допомогу з вирішення побутових проблем.
Всього в Єланецькому районі налічується 44 пам’ятники загиблим воїнам. Селищною та сільськими радами проводиться постійний догляд за меморіальними комплексами, захороненнями воїнів. У цих святих місцях проводяться заходи патріотичного характеру. Робота в даному напрямку продовжується.

 

м. ПЕРВОМАЙСЬК

 

З метою належного відзначення 333-ї річниці з Дня заснування міста Первомайська 5 вересня працівники виконавчого комітету міської ради організували громаду міста на загальноміський суботник.

 

Особлива увага була приділена приведенню у належний санітарний стан центральної частини міста, міського стадіону та прилеглої до нього території, де й будуть 19 вересня 2009 року проходити заходи, присвячені річниці міста Первомайська.

 

Також в загальноміському суботнику взяли участь мешканці квартальних комітетів, працівники підприємств, установ та організацій міста, депутати міської ради, члени виконавчого комітету.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ