Обласна рада інформує

Официально

  10 Сен , 2009

Голова обласної ради Тетяна Демченко створила робочу групу з вивчення ситуації, яка склалася навколо об’єкта спільної власності територіальних громад області – Будинку офіцерів флоту.

 

До її складу увійшли: голова робочої групи – О.М. Зубко, голова постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, приватизації та власності; члени робочої групи – депутати обласної ради М.В. Жук, О.О. Криничний, М.Г. Машкін, С.Є. Пучков, Л.В. Шеслер.

 

Робочій групі належить вивчити питання, порушені у листах контрольно-ревізійного управління у Миколаївській області та Миколаївської обласної філармонії, надати відповідні висновки та внести пропозиції з метою їх подальшого розгляду на засіданні постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, приватизації та власності.

 

* * *

 

9 вересня голова обласної ради Тетяна Демченко провела зустріч із сільськими та селищними головами Миколаївщини, які увійшли до складу другої групи учасників тематичних короткотермінових семінарів „Питання забезпечення діяльності сільської, селищної ради”, що проходять у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

 

Тетяна Василівна ознайомила присутніх із структурою і діяльністю обласної ради та її виконавчого апарату, а також відповіла на деякі питання, що виникли у сільських та селищних голів області.

 

* * *

 

СНІГУРІВСЬКИЙ район

 

6 вересня представники районної влади, депутат обласної ради А. Семенков взяли участь в урочистостях з нагоди свята – Дня підприємця.

 

Голова районної ради В.Г. Козирєв тепло привітав підприємців району з професійним святом, відзначивши їхній внесок в економіку Снігурівщини.

 

Ряд підприємців за сумлінну працю та вагомий внесок в соціальний розвиток району було відзначено грамотами районної ради та райдержадміністрації.

 

Серед нагороджених були й депутати районної ради: І.В. Бриченко, М.Ю. Дребот, С.І. Каушан, О.М. Номировський.

 

* * *

 

7 вересня за участю голови районної ради В.Г. Козирєва проведено міжвідомчу апаратну нараду, на якій підбито підсумки минулого тижня та заплановані завдання на наступний тиждень.

 

Голова районної ради звернувся до присутніх з проханням підтримати та взяти активну участь в акції “Чиста Україна – чиста Земля”-2009. Акція цього року присвячується прибиранню берегів річок та лісів.

 

В. Козирєв запропонував через районну газету “Вісті Снігурівщини” звернутись до підприємців, громадських організацій, шкіл, партій, церковних громад підтримати та взяти участь у вищезазначеній акції.

 

м. ПЕРВОМАЙСЬК

 

7 вересня на розширеній апаратній нараді міський голова Л.Г. Дромашко поінформувала присутніх про підсумки роботи виконавчого комітету міської ради за серпень поточного року та завдання щодо виконання плану основних заходів у вересні. За результатами роботи 8 місяців бюджет міста виконано на 110,8 відсотка.
Міський голова торкнулася також питання стану  виплати поточної заробітної плати, наповнення до Пенсійного фонду та ін.

 

Начальник фінансового управління міської ради С.М. Шугуров поінформував про основні напрямки формування міського бюджету на 2010 рік.

 

 Керівники підприємств доповіли про стан розрахунків населення за комунальні послуги станом на 1 вересня поточного року.

 

Також до уваги присутніх була доведена інформація про роботу виконавчої служби юстиції по справах, які вирішені судом на користь комунальних підприємств щодо погашення боргів за житлово-комунальні послуги.

 

Начальник служби у справах дітей

 

А.В. Животовський поінформував про захист житлових та майнових прав неповнолітніх,  профілактику негативних проявів серед неповнолітніх та результати рейдової роботи щодо запобігання бродяжництву та жебракуванню дітей.

 

За результатами наради міський голова надала протокольні доручення окремим керівникам.

 

* * *

 

Того ж дня під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради А. Димидовського відбулося чергове засідання штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду, під час якого розглядалися, зокрема, наступні питання:

 

– стан перевірки котелень щодо готовності до опалювального сезону;

 

– встановлення лічильників тепла в багатоповерхових будинках;

 

– ремонт покрівель багатоповерхових будинків;

 

– заміна газових вводів;

 

– інші питання.

 

Під час засідання були надані доручення щодо покращення роботи у напрямку підготовки до зими, зокрема, керівництву КП «Первомайський міськводоканал» доручено перевірити водопровідні мережі гарячого водопостачання.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ