Обласна рада інформує

Официально

  15 Сен , 2009

Голова обласної ради Тетяна Демченко взяла участь у роботі сесії Арбузинської районної ради, де розглядалося питання про ситуацію, яка склалася у зв’язку із припиненням газопостачання на території смт Арбузинка.
Депутати визнали дії приватного підприємця О.О. Щербини щодо відключення населення від газопостачання такими, що суперечать вимогам чинного законодавства України.На сесії районної ради було заслухано звіт голови Арбузинської районної державної адміністрації А.М. Резниченко про стан газифікації району.

 

Після тривалого обговорення депутатський корпус вирішив звернутися до обласної державної адміністрації про необхідність термінового врегулювання ситуації із газопостачанням в Арбузинці, до територіального управління Держгірпромнагляду в Миколаївській області – щодо проведення перевірки експлуатації розподільчого газопроводу, який знаходиться у власності підприємця О. Щербини, а також до прокуратури Миколаївської області – щодо вжиття заходів прокурорського реагування до осіб, винних у порушенні прав громадян стосовно припинення газопостачання.

 

Також цим рішенням Арбузинська районна рада зажадала від Арбузинської райдержадміністрації терміново вжити заходів щодо відновлення стабільного постачання газу на території району та недопущення аналогічної ситуації в подальшому, а також провести розрахунки граничної вартості послуг по приєднанню газофікованих будинків в Арбузинці.

 

До того ж від ВАТ “Миколаївгаз” районна рада вимагає перегляду умов договору на обслуговування та експлуатацію приватного газопроводу з метою недопущення необгрунтованного втручання в систему газопостачання, а від Арбузинської селищної ради – дотримання вимог законодавства щодо захисту економічної конкуренції.

 

* * *

 

9 вересня відбулася нарада за участю заступника голови обласної ради В. Пащенка, голови постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту, охорони здоро-в’я, материнства, дитинства та розвитку зон відпочинку В. Відяпіна, голів Врадіївської, Кривоозерської, Первомайської районних рад, Первомайського міського голови, головного лікаря Миколаївського госпіталю інвалідів війни та в.о. головного лікаря Первомайської центральної районної лікарні.
Метою засідання був розгляд звернення головного лікаря Миколаївського госпіталю інвалідів війни О.А. Крейтора до голови обласної ради Т.В. Демченко з проханням допомогти у вирішенні питання проведення ремонтних робіт з утеплення зовнішніх стін та внутрішнього ремонту Первомайського терапевтичного відділення №2 Миколаївсь-кого госпіталю інвалідів війни.

 

Складність питання полягає в тому, що будівля є власністю Первомайської центральної районної лікарні – через це, згідно з Бюджетним кодексом, обласна рада не може виділяти фінансові ресурси на проведення капітального ремонту з обласного бюджету.
Після обговорення було вирішено рекомендувати управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації, головному лікарю Миколаївського госпіталю інвалідів війни, головному лікарю Первомайської ЦРЛ розробити кошторис на виконання ремонт-
них робіт Первомайського терапевтичного відділення №2 Миколаївського госпіталю інвалідів війни, виключивши наразі ряд робіт, щоб сконцентрувати увагу на утепленні двох північних стін. У зв’язку з цим належить узгодити з управлінням капітального будівництва облдержадміністрації переведення характеру робіт із капітального в поточний.

 * * *

 10 вересня відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій за участю голови обласної ради Тетяни Демченко.

 

Депутати обласної ради розглянули питання про ситуацію, яка склалася з доопрацюванням рішення обласної ради “Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2009 рік”, ухваленого на ХХХ сесії обласної ради 26 серпня 2009 року.
Постійна комісія констатувала, що станом на 10 вересня позиції обласної ради і облдержадміністрації з ряду питань вищезазначеного рішення не узгоджені, зміст його текстової частини, окремих додатків залишається не приведеним у відповідність з ухваленими пунктами. Також з боку облдержадміністрації порушено терміни підписання і оприлюднення рішення, тобто фактично зірвано його виконання.

 

Через це було прийнято рішення рекомендувати голові обласної ради скликати XXXI позачергову сесію обласної ради для остаточного вирішення питання щодо внесення змін до обласного бюджету.

 

На засіданні було затверджено рекомендації щодо внесення змін та доповнень до Бюджетного регламенту обласної ради та до Регламенту обласної ради п’ятого скликання.

 

Того ж дня відбулося засідання президії обласної ради, на якому було визначено дату позачергової сесії та перелік питань, що буде розглянуто.

 

* * *

 

 

10 вересня відбулося засідання колегії управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації, на якому розглядалися підсумки спортивної діяльності обласної ради ФСТ “Україна” і участі збірних команд Миколаївської області в V літніх Юнацьких спортивних іграх України.
У роботі колегії взяли участь депутати – члени постійної комісії обласної ради з питань культури, науки і освіти, сім’ї та молоді, спорту А.В. Семенков та М.В. Жук, які поздоровили усіх спортсменів області з Днем фізичної культури і спорту та повідомили, що депутатський корпус і надалі буде шукати шляхи, щоб знайти фінансові ресурси для підтримки фізичної культури і спорту на Миколаївщині.

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ район

 

8 вересня працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у пленарному засіданні Степівської сільської ради, на якому розглядалися питання “Про хід виконання Комплексної програми “Українська родина”, “Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2009 рік” та інші.
Того ж дня представники депутатського корпусу обласної ради (М.В. Жук та

 

М.В. Черненко) і районної влади побували в Радсадівському пришкільному інтернаті з метою вивчення питань, порушених директором інтернату Л.П. Туровською у зверненні до народного депутата України М.П. Круглова щодо присвоєння пришкільному інтернату статусу соціально-реабілітаційного центру.
Присутні ознайомились із діяльністю пришкільного інтернату, поспілкувалися з вихованцями, відзначивши високий рівень виховної роботи педагогічного колективу, а також розглянули варіанти зміни статусу закладу та його фінансування у 2010 році.

 

ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ район

 

9 вересня відбулося спільне засідання постійних комісій районної ради, які розглянули питання, винесені на чергову сесію районної ради.

 

Першим і основним питанням була підготовка об’єктів соціальної сфери та комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Депутати опрацювали проект рішення про зміни до районного бюджету, а також затвердили звіт про виконання районного бюджету за перше півріччя.

 

Крім цього, було узгоджено перелік заходів щодо святкування 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників для затвердження його на сесії 16 вересня.

 

Прес-служба обласної ради.

Сообщение:

*

НОВОСТИ