Обласна рада інформує

Официально

  15 Сен , 2009

11 вересня у Миколаївському художньому російському драматичному театрі відбулася урочиста сесія Миколаївської міської ради, присвячена 220-й річниці міста Миколаєва.

 

У засіданні сесії взяла участь голова обласної ради Тетяна Демченко, яка тепло привітала від свого імені та від імені депутатів обласної ради усіх жителів Миколаєва і депутатський корпус міської ради зі святом.
Тетяна Василівна також вручила Почесні грамоти обласної ради миколаївцям, які своєю працею та життям надихають інших на трудові та творчі здобутки.

 

* * *

 

12 вересня в Миколаєві відбувся святковий парад муніципальних служб, який тривав понад три години.
Головною вулицею міста пройшли делегації трудових колективів міста, закладів охорони здоров’я, культури, освіти тощо.
Участь у параді взяли заступник голови обласної ради Володимир Пащенко та депутати обласної ради, які щиро привітали городян зі святом – Днем міста Миколаєва.

 

* * *

 

БЕРЕЗНЕГУВАТСЬКИЙ район

 

За участю голови районної ради М.І. Ковальчука відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів і цін, соціально-економічного розвитку району. На розгляд постійної комісії виносилось питання “Про використання коштів з Цільового фонду соціально-економічного розвитку Березнегуватського району” та “Про необхідність збільшення субвенції з обласного бюджету на виплату матеріальної допомоги учасникам бойових дій Великої Вітчизняної війни”. Депутати районної ради обговорили інформацію начальника фінансового управління райдержадміністрації В.І. Максименко та прийняли відповідні рекомендації з питань.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ