ОБЛАСНА РАДА ІНФОРМУЄ

Официально

  17 Сен , 2009

Голова обласної ради Тетяна Демченко своїм розпорядженням створила робочу групу з метою розгляду звернення депутата Доманівської районної ради В.М. Іванченка. Керівником робочої групи призначено заступника голови обласної ради В.В. Пащенка.

 

 Депутат Доманівської районної ради В.М. Іванченко під час “прямої лінії” в редакції газети “Рідне Прибужжя” звернувся до голови обласної ради з проханням перевірити діяльність КП “Громада Доманівщини”, яке, на його думку, не виконує покладені на нього функції по забезпеченню соціальних об’єктів району дешевими побутовими та харчовими продуктами.

 

Заявник поскаржився на те, що підприємство продає державним установам продукцію за ціною, вищою за ринкову.

 

До складу робочої групи входять заступник голови обласної ради В.В. Пащенко, депутати обласної ради В.В. Бутко, С.С. Панський,С.С. Грабовський, Н.А. Дурачевська, Т.О. Шмакова, а також головний спеціаліст ІІ відділу розслідувань обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Н.М. Кондратюк і начальник контрольно-ревізійного відділу у Доманівському районі С.П. Кисельова.

 

Робочій групі за участю працівників Доманівської районної ради, обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України, контрольно-ревізійного відділу у Доманівському районі та депутата районної ради В.М. Іванченка належить з виїздом на місце детально вивчити порушене питання та внести пропозиції щодо його вирішення.

 

НОВОБУЗЬКИЙ район

 

Аграрії району завершили підготовку грунту під посів озимини. Для осін-

 

ньої сівби підготовлено техніку та посівні матеріали.

 

Деякі сільгосппідприємства вже розпочали посівну кампанію: зокрема у ПОП «Вікторія» (керівник – депутат обласної ради Віктор Лагодієнко) посіяно більше ста гектарів озимого ріпаку.

 

У сільгосппідприємстві «Відродження» (керівник – депутат районної ради Віктор Сербін) почали збирання раннього соняшнику, середня врожайність якого становить 17 центнерів з гектара.

 

* * *

 

Жителі Кам’янської територіальної громади влаштували по-родинному тепле свято  своєму односельцю, ветерану праці, учаснику художньої самодіяльності з тридцятирічним стажем Андрію Федоровичу Кузнецю.

 

З нагоди красивого ювілею шановному земляку надійшло привітання від голови районної ради В.Г. Терзієвої.

 

Теплі слова вітання адресувала Андрію Федоровичу завідуюча організаційним відділом районної ради Г.М. Сенчина. Учасники художньої самодіяльності, працівники закладів культури та освіти підготували для колеги аматорський концерт, заспівали його улюблені пісні на фронтову тематику.

 

Кам’янський сільський голова Марія Черепаха разом з вітаннями вручила Андрію Федоровичу цінний подарунок.

 

У гості до ювіляра з привітаннями, сувенірами та гарними піснями завітали у той день навіть представники Ольгопільської сільської ради – краю, де він народився і виріс.

 

Шана до людини праці – важлива якість згуртованих територіальних громад.

 

МИКОЛАЇВСЬКИЙ район

 

Працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у пленарному засіданні Степівської сільської ради, на якому розглядалися питання «Про хід виконання Комплексної програми «Українська родина», «Про внесення змін до бюджету сільської ради на 2009 рік» та інші.

 

* * *

 

Представники депутатського корпусу обласної ради М.В. Жук, М.В. Черненко, заступник керівника виконавчого апарату районної ради О.О. Бродецький та інші побували у Радсадівському пришкільному інтернаті з метою розгляду питань, порушених директором закладу Л.П. Туровською у зверненні до народного депутата України М.П. Круглова.

 

Підвищена увага приділялася розгляду шляхів його фінансування у 2010 році та вивченню варіантів надання виховному закладу відповідного статусу.
Ознайомившись з діяльністю при-шкільного інтернату та поспілкувавшись з вихованцями, у представників депутатського корпусу обласної ради склалася гарна думка про належне виховання діток, високий рівень виховної роботи з боку педагогічного колективу.

 

м. ПЕРВОМАЙСЬК

 

Комісія з питань аналізу фінансово-господарської діяльності КП «Госпрозрахункове земельно-кадастрове бюро» під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради А.В. Димидовського провела чергове засідання. На ньому розглядалися питання економічної ефективності роботи підприємств, виконання замовлень бюджетних організацій тощо. Комісія схвалила кращий досвід та рекомендувала продовжити роботу у цьому напрямку.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ