ОБЛАСНА РАДА ІНФОРМУЄ

Официально

  22 Сен , 2009

У центрі уваги депутатського корпусу Миколаївської обласної ради постійно перебуває питання подальшого функціонування об’єктів соціально-культурної сфери регіону, серед яких особливе місце посідає санаторій-профілакторій “Інгул”, що перебуває у власності ДП “Суднобудівний завод імені 61 ко-мунара”.

 

Питання передачі об’єкта в комунальну власність багато разів розглядалося під час засідань профільних комісій обласної ради, розширених нарад та спільних робочих зустрічей з керівництвом заводу та профкому. Позиція депутатського корпусу обласної ради завжди полягала в тому, щоб зберегти профіль діяльності “Інгулу” незалежно від того, в комунальній власності міста чи області він буде знаходитися.

 

Треба зазначити, що процедура передачі об’єкта передбачає надання відповідною радою згоди на прийняття його у власність, тому ХХV сесія обласної ради п’ятого скликання своїм рішенням №18 від 21 листопада 2008 року дала згоду на передачу санаторію-профілакторію “Інгул” до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Миколаївської області.

 

Але для остаточної передачі об’єкта необхідна згода трудового колективу заводу – саме це питання розглядалося 16 вересня під час розширеного засідання профспілкового комітету ДП “Суднобудівний завод імені 61 комунара”, участь у якому взяли голова та заступник голови постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, приватизації та власності О.М. Зубко та О.О. Криничний, заступник голови постійної комісії обласної ради  з питань промислової політики, транспорту, зв’язку та енергетики І.М. Овдієнко.

 

За підсумками тривалого та жвавого обговорення члени трудового колективу ДП “Суднобудівний завод імені 61 комунара” погодилися на передачу санаторію-профілакторію “Інгул” у власність територіальних громад області, але виключно із збереженням профілю основної діяльності.

 

Найближчим часом керівництво ДП “Суднобудівний завод імені 61 комунара” та профспілки опрацюють та нададуть усі необхідні для передачі об’єкта документи.

 

Арбузинський район

 

Відбулася 42-га чергова сесія районної ради, на якій розглядалися питання “Про підготовку до відзначення в Арбузинському районі 65-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, “Про внесення змін до районного бюджету Арбузинського району на 2009 рік”, “Про затвердження районної Програми “Ліси Арбузинщини на 2009-2015 роки”, “Про хід виконання районної Програми підтримки ЗМІ та забезпечення відкритості у діяльності органів місцевого самоврядування на 2004-2010 роки”.

 

Вознесенський район

 

16 вересня відбулася XXV сесія районної ради, під час якої депутати розглянули наступні питання: “Про підготовку об’єктів соціальної сфери та комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2009-2010 ро-ків”, “Про внесення змін до районного бюджету на 2009 рік”, “Про відзначення у Вознесенському районі 65-ї річниці визволення України від фашистських за-гарбників та 65-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років”, “Про затвердження районної Програми профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2009-2013 роки”.

 

Депутати принципово підійшли до розгляду питання про підготовку об’єктів соціальної сфери та комунального господарства до зими. Після тривалого обговорення було прийнято рішення, в якому дана принципова оцінка роботі органів виконавчої влади в районі, а також прийнято звернення депутатів до керівників області щодо введення в дію об’єктів, будівництво яких триває довгий період.

 

* * *

 

Того ж дня голова районної ради І.А. Бурдін провів нараду з селищним та сільськими головами щодо звернення Миколаївського обласного товариства охорони природи стосовно проведення акції “Чиста Україна – чиста земля”.

 

 

Кривоозерський район

 

16 вересня відбулася XXV сесія районної ради п’ятого скликання, на якій розглядалися деякі важливі питання району, серед них і “Про внесення доповнень до рішення обласної ради від 12.08.2005 року №6 “Про затвердження Програми забезпечення населення Кривоозерського району якісною питною водою на 2006-2020 роки”.

 

Миколаївський район

 

15 вересня в смт Ольшанське відбулася виїзна нарада та засідання постійної комісії районної ради з питань економічного розвитку та ЖКГ за участю керівництва району, депутатів районної ради, представників “Миколаївобленерго”, ТОВ “Ольшанський водоканал”, ТОВ “Добробут-С”. Під час заходу були розглянуті питання стану електричних мереж в смт Ольшанське та в Миколаївському районі і технічного стану інженерних мереж
Того ж дня працівники виконавчого апарату районної ради взяли участь у засіданнях виконавчих комітетів Кривобалківської та Трихатської сільських рад.

 

* * *

 

16 вересня заступник голови районної ради С.М. Григор’єв провів нараду з селищним, сільськими головами з питання використання цільової субвенції з районного бюджету на реконструкцію та ремонт дошкільних навчальних закладів відповідно до районної Програми реконструкції та відновлення аварійно небезпечних будівель дошкільних навчальних закладів Миколаївського району на 2007-2010 роки.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ