Олександр Умрихін: «Найголовніше – любов до землі»

Новости, Экономика

  10 Сен , 2009

Одним з найуспішніших господарств Казанківського району є сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Обрій». Багато у чому воно процвітає завдяки зусиллям свого керівника Олександра Умрихіна, який вже довгий час працює у сільському господарстві і є справжнім професіоналом у цій, без сумнівів, одній з найважливіших сфер народного господарства, що повинна складати основу для добробуту українського народу

 

СТОВ «Обрій» у переважній своїй більшості займається вирощуванням зернових культур. Воно має 1850 гектарів ріллі. Підприємство працевлаштувало п’ятдесят чоловік, серед них переважна більшість – володимирівці.

 

За словами Олександра Умрихіна, він разом зі своїми працівниками підняв своє підприємство фактично з нуля. Тепер СТОВ «Обрій» працює стабільно, якісно, ретельно виконуючи всі технологічні вимоги сільського господарства: дотримання сівозмін, вчасне внесення добрив тощо.

 

На питання «Як вдалося створити таке міцне сільськогосподарське підприємство, як СТОВ «Обрій?», Олександр Умрихін відповідає так:

 

– Щоб досягти успіху в нашій нелегкій праці, аграріям треба дотримуватися таких правил: любити землю та невтомно працювати на ній, любити цю тяжку, але шляхетну селянську працю та любити людей, з якими ти працюєш. Адже керівник повинен бути ще й добрим психологом.

 

А Володимирівський сільський голова Олена Капуста додає:

 

– Я вважаю, що одна з найголовніших рис Олександра Умрихіна – це наполегливість та вимогливість до себе. Він дуже багато працює та вимагає від інших не більше, аніж вимагає від себе. Окрім того, Олександр Умрихін дуже допомагає Володимирівці. Мало того, що створює для села близько п’ятдесяти робочих місць, ще й підтримує матеріально нашу соціальну інфраструктуру. Дає продукти харчування для дитячого садочка. Завдяки йому було зроблено ремонт харчоблоку нашої лікарні тощо.

 

Можна з упевненістю сказати, Олександр Умрихін – це та людина, завдяки якій Володимирівка тримається дотепер. Він своєю невтомною працею створює належні умови для його існування та продовження у часі.

 

Окрім того, що СТОВ «Обрій» допомагає селу, воно ще й піклується про власний трудовий колектив: платить його членам пристойну заробітну плату, утримує для них підсобне господарство, харчує їх фактично безкоштовно.

 

Тому вони, напевне, так гарно і працюють.

 

Серед кращих працівників підприєм-ства – механік Олександр Москаленко, водії Олександр Пігарьов та Віктор Артамонов, комбайнери Микола Євдокімов, Сергій Павлов, Володимир Колесник, оператор току Андрій Журба та інші.

 

Одним словом, підприємство СТОВ «Обрій» під керівництвом Олександра Умрихіна, є яскравим підтвердженням того факту, що розруха, яка зараз відбувається у державі, вона не ззовні, вона в окремих головах. Адже коли ти сидиш, склавши руки і нічного не робиш, то тоді у тебе розруха, а якщо ти працюєш, якщо ти є добрим господарем, як Олександр Умрихін, то тоді і твоє підприємство, і навколишні села процвітають.

 

Андрій ЧИЖЕНКО
Фото Олександра СЕМАШКА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ