Пам’ятаємо, цінуємо, поважаємо…

Новости

  24 Сен , 2009

День партизанської слави, 22 вересня, – важлива дата для кожного учасника Великої Вітчизняної війни, адже партизани разом із фронтовиками наближали перемогу: рятували полонених, влаштовували диверсії, жертвували життям.

 

З нагоди святкування цього дня у музеї «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни.1941-1944 рр.» відбулася зустріч представників обласної влади із ветеранами. «Я вважаю, – наголосила Тетяна Демченко, голова обласної ради, – що цей день –  привід ще раз вшанувати ветеранів війни, героїв-підпільників, людей, що служили в партизанських загонах. Це привід, щоб влада ще раз звернула увагу на те, як живуть наші ветерани». А влада, принаймні обласна, таки звернула увагу на тих, хто виборов перемогу. Тетяна Василівна нагадала, що з обласного бюджету були виділені кошти на виплату допомоги ветеранам війни до Дня визволення Миколаєва від фашистських загарбників, який відзначався у березні. І зараз у бюджеті заплановано 500 тис. гривень для виплати одноразової допомоги ветеранам. На кожного це складе близько 150 гривень. Крім того, обласна рада звернулася до рад нижчого порядку з проханням підтримати ініціативу облради і також виділити відповідні кошти.

 

Присутніх ветеранів також привітав Олександр Іванович Момотенко, Герой України, голова обласної ради ветеранів України. Для учасників війни пролунали пісні воєнних років у виконанні вокального та інструментального ансамблів Миколаївського державного вищого училища культури. «Синий платочек», «Смуглянка», «Эх, дороги» порадували сивочолих ветеранів.

 

А об 11 годині відбулося урочисте покладання квітів біля пам’ятника Віктору Лягіну.

 

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ