Переможців область привітає 18 вересня

Новости

  10 Сен , 2009

9 вересня конкурсний комітет з відзначення  кращих представників Миколаївської області за вагомий внесок у соціально-економічний розвиток області з присвоєнням звання «Людина року Миколаївщини» – провів своє підсумкове засідання.

 

Вела засідання співголова конкурсного комітету, голова Миколаївської обласної ради Т.В. Демченко.

 

У засіданні  брали участь заступники співголови конкурсного комітету – заступник голови обласної ради В.В. Пащенко, заступник голови облдержадміністрації В.В. Луста.

 

Нагадаємо, що це – найпрестижніший обласний конкурс за особистий внесок задля процвітання рідного краю. Його було ініційовано  обласною радою та  схвалено  з трибуни сесії Миколаївської обласної ради. У цьому році він проводиться вдруге.

 

З семи номінацій конкурсний комітет визначився у лютому нинішнього року. Визначення переможців з п’яти інших номінацій було перенесено на певний час для достовірнішого і об’єктивнішого рішення. По-перше, за час, поки тривало висунення номінантів та йшов збір інформації, відбулися деякі зміни в особистих даних претендентів. По-друге, конкурсний комітет  зажадав дотримання однієї умови: згоди на можливість оприлюднення офіційних статистичних даних про фінансово-господарський стан разом з даними, які запропоновані в особистих  листах  осіб, що брали участь у конкурсі.

 

І, як виявилося, не всі «ризикнули» оприлюднити реальний стан справ. Тож, на останньому засіданні претендентів на почесне звання було менше, ніж на попередньому засіданні. Та це ще раз підтверджує те, що таки була рація висувати подібну умову.

 

Після представлення кожного з п’яти кандидатів по п’яти номінаціях, що розглядалися, та таємного голосування конкурсний комітет визначився з переможцями. Зокрема, у номінаціях: «Сільське господарство та промисли»; «Культура та мистецтво»; «Транспорт та зв’язок»; «Місцеве  самоврядування»; «Журналістика та видавнича справа».

 

На засіданні також визначено дату проведення урочистої церемонії відзначення кращих представників Миколаївської області за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток області з присвоєнням звання «Людина року Миколаївщини». Це – 18 вересня 2009 року. Дата приурочена до заходів святкування дня заснування Миколаївської області – 22 вересня 2009 року.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ