СБУ припинила діяльність групи осіб, що займалась незаконним збутом та використанням спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації

Новости

  29 Сен , 2009

Службою безпеки України, в рамках боротьби з незаконним використанням та реалізацією спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, на Миколаївщині припинено діяльність групи осіб, що спеціалізувалася на збуті та використанні такої техніки.

 

48-річний власник фірми, яка займалася установленням охоронних систем, співпрацював із бізнес-структурами, що готові були платити гроші, аби мати інформацію про конкурентів.

 

За домовленістю з клієнтами, зловмисник установив «жучки» у готельному номері одного з райцентрів Миколаївської області та на одному з підприємств легкої промисловості. Під час огляду цих місць аудіо- та відеозасоби були вилучені. Вони вже пройшли спеціальну технічну експертизу, у ході якої було підтверджено, що ці пристрої дійсно призначені для негласного контролю за громадянами.

 

Співробітники СБУ затримали власника фірми під час передачі ним замовнику матеріалів, здобутих за допомогою спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації, а отже, – із порушенням прав людини.

 

У помешканні правопорушника вилучено комп’ютерне обладнання, до якого був підключений мікрофон високої чутливості, а також відповідне програмне забезпечення.

 

Слідчими СБУ порушено кримінальну справу за ст. 359 Кримінального кодексу України, яка передбачає покарання зловмисника на термін від 3 до 7 років.

 

 

Прес-група УСБУ
в Миколаївській області

Сообщение:

*

НОВОСТИ