У манежі стало світліше

Новости

  1 Сен , 2009

 У п’ятницю, 28 серпня, відбулося своєрідне відкриття легкоатлетичного манежу на Центральному міському стадіоні. Чому своєрідне? Тому що манеж далеко не новий, в ньому лише була проведена суттєва реконструкція. Подія, як сказав присутній на відкритті мер міста Володимир Чайка, рядова, але саме завдяки таким маленьким крокам можна поліпшити стан спортивних об’єктів в цілому.

 

 Легкоатлетичний манеж був реконструйований за кошти депутатів міської ради та спонсорів. Загальна сума витрат склала 78 тис. гривень. Замінили освітлення (встановили систему ламп, яка дозволяє економити електроенергію у 3 рази), вентиляцію, покращили протипожежну безпеку. Нібито й небагато зроблено, але юні спортсмени, що тренуються у манежі, відразу оцінили позитивні зміни. Раніше, розповідають вони, тренувалися ледь не в темряві. Тепер же якість тренувань значно зросте. Єдиним, що обурило мера, став факт постійних перевірок з боку правоохоронних органів: звідки взялися гроші, яким чином вони витрачаються. «Складається враження, що всі вони хочуть знайти порушення  у діях влади, в той час, як ми намагаємося зробити щось корисне для наших юних спортсменів», – зазначив Володимир Чайка.

 

 Відкриття манежу закінчилося врученням Почесних грамот усім, хто долучився до переоснащення комплексу, а також найкращим спортсменам і тренерам МСДЮШОР. Останні відзначили, що в житті кожного тренера настає момент, коли хочеться бачити все краще у своїх вихованцях: хочеться, щоб вони тренувалися та виступали краще за своїх наставників. Сподіваємось, що з оновленням манежу так воно і буде.

 

  

Тетяна КОРЕНКІВСЬКА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ