У пошуках «золотої середини»

Официально

  15 Сен , 2009

10 серпня відбулася президія обласної ради. Вела засідання голова президії, голова обласної ради Тетяна ДЕМЧЕНКО. У роботі президії взяли участь заступник голови облради Володимир ПАЩЕНКО, голови постійних комісій, керівники фракцій обласної ради.

 

На президію були запрошені голова облдержадміністрації Олексій Гаркуша та його заступники, але вони чомусь не з’явилися, хоча питання, котрі розглядалися, були дуже важливими. З боку облдержадміністрації був лише начальник головного фінансового управління ОДА Вадим Іщенко.

 

Суть проблеми полягала у тому, що після того, як  26 серпня відбулася

 

ХХХ сесія обласної ради, її рішення (зокрема рішення №8 «Про внесення змін до обласного бюджету Миколаївської області на 2009 рік») не були відпрацьовані облдержадміністрацією у належний за законодавством десятиденний термін з дня проходження сесії.

 

Хоча фактично ОДА повинна була відпрацювати ці рішення і особливо деякі пункти рішення №8, адже у них йшло-ся не про політичні чи якісь інші заангажовані інтереси, у них йшлося про проблемні, болючі питання у соціальній інфраструктурі області.

 

Зокрема…

 

– виділення трьохсот тисяч гривень на покращання матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я міста Миколаєва – міської лікарні № 3, лікарні швидкої медичної допомоги;

 

– виділення тридцяти тисяч гривень обласному шпиталю інвалідів;

 

– виділення трьохсот тисяч гривень Миколаївському художньому російському драматичному театру з приводу сімдесят п’ятого театрального сезону (як відомо театральна трупа не може існувати без транспорту, адже вона дуже багато їздить, а той автобус, що є зараз в театрі, перебуває в аварійному стані, тому потрібно придбати новий);

 

– виділення ста п’ятдесяти тисяч гривень управлінню освіти і науки облдержадміністрації на відзначення кращих вчителів області;

 

– додаткове фінансування проведення фестивалю «Дружба народів» у розмірі двадцяти тисяч.

 

Виникає логічне питання: чому облдержадміністрація затягує вирішення цих питань, адже ані лікарні, ані театр, ані вчителі та інші розпорядники коштів не можуть їх вчасно отримати?

 

У чому сенс такої бюрократичної затримки?

 

Щоб розібратися у ситуації, у вівторок, 15 вересня – відбудеться тридцять перша позачергова сесія обласної ради, вона і повинна знайти «золоту середину».

 

Андрій ЧИЖЕНКО

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ