Виявлено підроблену алкогольну продукцію

Новости

  29 Сен , 2009

Співробітниками податкової міліції СДПІ у м. Миколаєві проведено перевірку одного зі складських приміщень у м. Миколаєві.
В ході перевірки встановлено факт зберігання та реалізації алкогольних напоїв з марками акцизного збору України, які мають ознаки фальсифікації, а також факт зберігання та реалізації алкогольних напоїв без наявності документів, які підтверджують походження вказаного товару.

 

При проведенні подальшого огляду були виявлені та вилучені:
– алкогольні напої (горілка) в асортименті з марками акцизного збору України старого та нового зразків, які мають ознаки підробки, ємністю 0,5 л та 0,25 л, в кількості близько 20 тис. пляшок на загальну суму 233 тис. грн.;
– інші алкогольні напої (наливка) в кількості 1,5 тис. пляшок на суму
15 тис. грн., на які відсутні документи, що підтверджують їх походження (відповідні сертифікати якості, товарно-транспортні, податкові накладні та ін.);
– пиво, ємністю 0,5 л, в асортименті, в кількості 2 тис. пляшок, на загальну суму  близько 7 тис. грн., на яке відсутні документи, що підтверджують його походження (відповідні сертифікати якості, товарно-транспортні, податкові накладні та ін.).

 

Усього вилучено товарно-матеріальних цінностей на загальну суму понад 245 тис. грн., які знаходяться на відповідальному зберіганні в територіальному підрозділі податкової міліції до прийняття рішення згідно з чинним законодавством України.
Відібрано зразки алкогольної продукції для направлення на судово-токсикологічну експертизу з метою проведення відповідного експертного дослідження.
У теперішній час співробітниками податкової міліції проводяться подальші слідчі дії.

 

Державна податкова адміністрація
у Миколаївській області

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ