Як вирішити питання утилізації та переробки відходів?

Новости, Официально

  21 Сен , 2009

Ця проблема нині предметно обговорюється в обласній раді. 17 вересня з ініціативи постійної комісії обласної ради з питань житлово-комунального господарства, будівництва, приватизації та власності відбулася робоча нарада депутатів обласної ради з міськими головами районного та обласного підпорядкування, в якій взяла участь голова обласної ради Т.В. Демченко.

 

Метою зустрічі було обговорення питання щодо реалізації обласної Програми поводження з твердими побутовими відходами в Миколаївській області на період до 2020 року в частині утилізації сміття, органічних та будівельних відходів тощо. Зазначена проблема є актуальною не лише для обласного центру, який уже протягом тривалого часу обговорював можливість будівництва сміттєпереробного заводу, а й для всіх територіальних громад області.

 

Одним із варіантів вирішення цієї проблеми є впровадження проекту будівництва інноваційного біодинамічного комплексу з переробки твердих побутових відходів, який учасникам зустрічі презентували представники ТОВ "Одістек" (м. Одеса).
За словами генерального директора ТОВ "Одістек" О. Якименка, майже все задіяне основне та допоміжне обладнання на цьому комплексі буде українського виробництва, що дасть змогу вперше в Україні створити вітчизняний закінчений комплекс по поводженню з відходами. Олександр Іванович також стверджує, що глибина переробки й утилізації досягає 98-99%, а мінімальна рентабельність виробництва становить 105%.

 

Головною проблемою є вартість проекту та строки його реалізації, але проектанти запевнили присутніх, що можуть знайти інвестора, який би вклав фінансовий ресурс у будівництво комплексу.

 

Після обговорення було вирішено детально вивчити досвід діяльності ТОВ "Одістек" у Львівській, Одеській та Дніпропетровській областях і найближчим часом провести повторну нараду сторін із залученням представників виконавчої влади Миколаївської області.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ