Юні артисти – Миколаєву

Новости

  15 Сен , 2009

Люблять своє славне місто Миколаїв і його дорослі жителі, і молодше покоління. І які б негаразди не ставали на їхньому шляху, вони ніколи не жалкують, що живуть саме тут. Отож, вважай, усі городяни готувалися до його величавого ювілею – 220-річчя з дня заснування. І, як годиться, до цього дня готували йому подарунки. Були вони найрізноманітнішими, але від щирого серця. Так, наприклад, учасники студії естрадного вокалу "Каприз", художній керівник якої Тетяна Островська, усі свої перемоги нинішнього літа присвятили Дню народження свого міста. А це Всеукраїнський відбірковий конкурс дитячого Євробачення-2009, де юні артисти стали його фіналістами. В сольній номінації відзначилася солістка цього колективу Катя Панченко.     На Всеукраїнському благодійному дитячому фестивалі яскраво засяяли нові зірочки. І були вони з цього колективу. У номінації "Шоу-група", "Каприз" здобув перше місце. І знову ж таки Катя Панченко посіла перше місце у номінації "Етнопопфольклор". Таким чином наші молоді земляки заявили про себе, про наше місто, яке багате на таланти.

 

 

Це не перша перемога "Капризу". Беручи участь у різноманітних вокальних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах і фестивалях, їх виступи завжди відзначалися журі та щирими оплесками присутніх. Справді, діти в колективі талановиті й обдаровані. Так, вже новий дует "Дядя Слава + Інна Річе" завоював серця журі і глядачів фестивалю, отримавши цілком заслужене почесне друге місце в номінації "шоу-група". У сольному ж виступі Інна Річе зайняла третє місце. Окрім цього, цей дует та "Шоу-група "Каприз" представляли Україну, а з нею і рідний Миколаїв на міжнародному конкурсі "Змінимо світ на краще", що відбувся за підтримки відомого сільгосппідприємства "НІБУЛОН", його директора Олексія Вадатурського. Слід зазначити, що в цьому фестивалі брали участь понад 50 країн світу. В його рамках проводився вокальний конкурс, в якому знову ж таки стала переможцем "Шоу-група "Каприз".

 

– Звичайно, діти, з якими я працюю, талановиті, – розповідає Тетяна Анатоліївна Островська, – але без фінансової підтримки нам було б важко заявити про себе, особливо на великих сценах. Та світ не без добрих людей, які виявили бажання підтримати нас, розуміючи, що така їхня участь сприятиме позитивному іміджу Миколаєва.
У день святкування ювілею Миколаєва цей заслужений колектив веселив городян і гостей міста, побував у всіх його куточках, приносячи насолоду глядачам. І скрізь його зустрічали з захопленням, шквалом оплесків.

 

Тетяна КОНОВАЛЬЧУК
НА ЗНІМКУ: "Шоу-група "Каприз".

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ