З днем народження, “Сонечко”!

Культура, Новости

  29 Сен , 2009

12 вересня 2009 року "Зразковий художній колектив" ансамбль танцю "Сонечко" обласного Будинку художньої творчості святкував 29-ту річницю з дня заснування колективу.

 

Кожного року колектив відзначає цей день. І, до речі, ніколи не повторювалися форми проведення цього свята.

 

В нинішьому році цей день ансамбль провів на лоні природи в пригодницькій подорожі "Острів скарбів". Багато прийшлось проявити вихованцям винахідливості, витримки та фантазії, щоб знайти захований скарб! Треба було відвідати острови "Танцювальний", "Пісенний", "Військовий", "Загадковий", "Аеробіки та спорту", "Ігровий", "Казковий" та острів "Скарбів". На кожному острові дітей зустрічав Володар, завдання якого треба було виконати, щоб знайти підказку подальшого маршруту. Шукали цей скарб усі: і діти, і батьки. Гра тривала більше трьох годин, але ніхто з дітей не відмовився від пошуків (батькам не пристало відставати від своїх дітей)! Першою знайшла місце схованки скарбу наймолодша вихованка Катеринка, яка відразу покликала всіх своїх друзів, і вони всі разом відкопали скарб! Дитячій радості не було меж!

 

А потім був смачний обід та апетитні хліб з ковбасками, печеними на кострі.

 

Підготували це свято для дітей та батьків директор ОБХТ Л.В. Щукіна, керівник ансамблю "Сонечко" О.А. Горбаль, педагог-репетитор О.П. Татаренко, акомпаніатор В.С. Базелєв, костюмер П.О. Мельничук та старша група вихованців колективу.

                

Катерина ЛЕОНТЬЄВА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ