Зустріч з сільськими лідерами

Официально

  3 Сен , 2009

 

Голова обласної ради Тетяна Демченко зустрілась із селищними та сільськими головами Миколаївщини, які беруть участь у триденному семінарі для сільських та селищних голів „Питання забезпечення діяльності сільської, селищної ради”, що проходить у Миколаївському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

 

Серед основних тем, що були порушені присутніми, треба виділити складну ситуацію із забезпеченням фінансування захищених статей місцевих бюджетів, загрозу закриття шкіл, належне харчування дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах.

 

Голова обласної ради наголосила, що депутатський корпус й надалі приділятиме увагу проблемам освітянської галузі.

 

Що стосується можливого закриття шкіл, то, на думку Тетяни Василівни, таке рішення повинне прийматися сільською чи селищною громадою, але жодна школа не повинна закриватися під гаслом кризи.

 

Під час зустрічі керівник депутатського корпусу обласної ради висловила думку, що вирішення багатьох проблем на місцях залежить від діяльності самих сільських та селищних голів. У територіальних громад області є достатньо резервів, залучивши які, можна менше залежати від примх “центру”: однією з причин організації семінару і була ідея навчити голів сіл та селищ їх активно використовувати.

 

Прес-служба обласної ради

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ