Зустріч з ветеранами

Новости

  24 Сен , 2009

Двадцять першого вересня у Будинку культури «Зоря» відбулася зустріч голови обласної ради Тетяни Демченко з ветеранами підприємства «Зоря» – «Машпроект».

 

На початку зустрічі Тетяна Василівна поінформувала присутніх про стан справ у соціально-економічній сфері нашої області. Зокрема, вона сказала, що попри економічну кризу, яка має місце у всіх галузях народного господарства, в нашій області спостерігається уповільнення темпів спаду виробництва. Воно знизилося з 26 відсотків до вісімнадцяти. Ця цифра – один з кращих показників у країні, де  у середньому спад виробництва сягає близько тридцяти відсотків.

 

Тетяна Демченко зазначила, що однією з найважливіших проблем є висока ціна на енергоносії. Але, як-то кажуть, незважаючи на це, область працює і живе. Так, до прикладу, трудівники сільського господарства вже зібрали врожай зернових, і, наразі, повним ходом йде підготовка до посіву озимих культур. І хоча землероби вважають нинішній – 2009 рік – не дуже вдалим (адже зібрали врожай на десять відсотків менший за торішній) все ж таки вони вийшли на стабільний результат.

 

У галузі тваринництва теж є певне покращання. У Новоодеському, Жовтневому та Миколаївському районах планується створення великих підприємств, котрі будуть займатися тваринництвом.

 

Голова обласної ради Тетяна Демченко зазначила, що особливу увагу депутатський корпус облради п’ятого скликання приділяє розв’язанню проблем соціальної інфраструктури на селі. Це, в першу чергу, матеріально-технічне забезпечення шкіл, дитячих садків, закладів охорони здоров’я.
Голові обласної ради було задано цілий ряд запитань. З-поміж інших – чи буде виділятися матеріальна допомога ветеранам Великої Вітчизняної війни?
Тетяна Демченко на це запитання відповіла, що така допомога з боку обласної ради ветеранам буде виділятися і на День Перемоги, і до свята визволення України від фашистських загарбників тощо.

 

Андрій ЧИЖЕНКО

 

Комментарии:

  1. Flores:

    That’s an inventive answer to an inetrestnig question

  2. juljmie:

Сообщение:

*

НОВОСТИ