Даєш гідні зарплати й пенсії!

Новости

  10 Окт , 2009

Другий рік поспіль в Україні відзначається Всесвітній день за гідну працю. 7 жовтня у всіх областях держави пройшли акції протесту Федерації професійних спілок в Україні, приурочені до цього дня.

 

Не став винятком і Миколаїв. Представники Миколаївської обласної ради профспілок розповсюджували інформаційні матеріали стосовно прав людей на гідну працю та належну заробітну плату. Окрім цього, у газетах, що поширювалися серед перехожих, можна знайти правила, доречні під час працевлаштування та звільнення з роботи.

 

Цього дня всі охочі мали можливість звернутися у формі листа-звернення до Прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко. Ці листи закликають главу Уряду встановити у Державному бюджеті на 2010 рік розміри прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати на рівні не менше 960 гривень. Підписуючи свої листи, люди висловлювали різні побажання. Так, Володимир Здоровий сказав: "Я – за те, щоб головні соціальні показники для людей були пристойними. Думаю, що лише ненормальні проти цього. Більше того, я вважаю, що не 960 гривень, а хоча б 1500 гривень мають становити прожитковий мінімум та мінімальна заробітна плата".

 

Всі, хто не згоден з нинішнім становищем справ, зможуть взяти участь у народній ході всеукраїнського масштабу, яка відбудеться вже 17 жовтня, в Міжнародний день боротьби з бідністю. Як підкреслив заступник голови обласної ради профспілок Юрій Толмачов, "система соціального захисту не встигає компенсувати подорожчання життя в цілому". Попри це, він зазначає: "Хотілося б, щоб профспілки були почуті, а з боку трудящих виявилася гарна підтримка".

 

Юлія ПУСТОВІТ
Фото Дмитра ЛАСКІНА

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ