Дорога ложка меду

Новости, Право

  6 Окт , 2009

Ложка меду, яку скуштувала пенсіонерка у циган, обійшлась їй у кілька тисяч гривень.

 

Якось, займаючись господарськими справами, Любов Матвіївна почула, що хтось грюкає у ворота. Гостей ні вона, ні чоловік не чекали, але сподівались на приїзд онуків, тому, поспішаючи, відправилась до воріт. Там Любов Матвіївну очікували три незнайомі жінки циганської національності. Як тільки-но непрошені гості побачили песіонерку, не даючи змоги сказати їй жодного слова, наполегливо почали пропонувати купити у них цукор та мед за досить низькою ціною.

 

У будинку був 74-річний чоловік Любові Матвіївни. Про те, що відбувається на подвір’ї, навіть і не здогадувався. Пенсіонерка, звісно ж, вислухала до кінця довгу розповідь незнайомок про якість запропонованого товару, велику кількість постійних клієнтів і, навіть, спробувала мед на смак, та до оселі, зберігаючи обережність, жінок не впускала. Любов Матвіївна згодом повідомила їм, що була б не проти такої покупки, якби ж були гроші. На це циганки відповіли, що неодмінно прийдуть наступного разу. Коли непрошені гості пішли, господарка, так би мовити, перевела дух. Надто жінки були галасливі, надто швидко пересувались по підвір’ю та геть зовсім закрутили пенсіонерці голову.

 

Та й взагалі, події відбувались таким чином, що господарка дуже важко їх пригадує. Як циганки потрапили до домоволодіння господарів, як знайшли місце, де хазяї зберігали свої кошти, чи взагалі пенсіонерка віддала їх сама, – жінка відповісти не в змозі, але в результаті з будинку пенсіонерів зникли 3900 грн.

 

На даний час проводяться оперативно-розшукові заходи, які спрямовані на розкриття цього злочину. Порушена кримінальна справа.

 

Інна ДЕМ’ЯНЕНКО,
СЗГ УМВС

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ