“Миколаївські зорі-2009″: наступний фестиваль стане всеукраїнським

Культура, Новости

  20 Окт , 2009

17 жовтня гала-концертом переможців у миколаївському Обласному палаці культури закінчив свою роботу одинадцятий обласний і сьомий регіональний фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва "Миколаївські зорі".

 

45 колективів – народних, зразкових і просто хореографічних – змагалися за дипломи лауреатів і головну відзнаку фестивалю – Гран-прі. Улюбленцем глядачів, а врешті-решт і суддів став народний ансамбль естрадного танцю "Візаві" з університету культури, мистецтв та туризму м. Сімферополя – 5 разів виходили на сцену танцюристи в цей день. Серед миколаївських колективів дипломантами і лауреатами визначились зразковий ансамбль сучасного танцю "Пасадена" (вихованцям Катерини Алексєєвої не вистачило 1-го балу до звання переможців і володарів Гран-прі!), зразковий ансамбль народного танцю "Зорька" (керівник Алла Лапоренко), народний ансамбль класичного танцю "Дивертисмент" (керівник Тетяна Смикова), "Терпсихора" (Марія Удовиченко), а також колектив з Вознесенського району, народний ансамбль народного танцю "Зорецвіт" (керівник Володимир Крижанівський) та казанківський зразковий ансамбль танцю "Натхнення" (керівник Ірина Горшеніна). Загальне захоплення викликали ансамбль спортивного танцю під керівництвом Оксани Журавльової "Глорія" з м. Біляєвка Одеської області та херсонський зразковий ансамбль народного танцю "Радість".

 

У конкурсі також брали участь колективи із Запоріжжя та Донецька. Головний суддя, завкафедрою хореографії Миколаївського філіалу Київського національного університету культури та мистецтв Михайло Мерлянов сказав, що "Миколаївські зорі" з наступного року спробують подолати планку статусу "Всеукраїнський". Ми, в свою чергу, зауважимо, що у виступах у категоріях сучасного і народного танців можна було спостерігати і насолоджуватися багатим арсеналом прийомів і взаємних запозичень, з дивовижною легкістю розкривалися взаємозв’язки танцю і музики. "Миколаївські зорі", і надалі сяйте так само яскраво, як у цьому році!

 

   
Олександр СЕМАШКО
НА ЗНІМКАХ: голова журі М. Мерлянов: “Конкурс пройшов під знаком відродження в виступах учасників народної хореографії”; володарі Гран-прі “Візаві” (м. Сімферополь); нагородження переможців; на сцені – “Глорія”; фрагмент гала-концерту.
Фото автора

 

Сообщение:

*

НОВОСТИ